Міжнародна конференція “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”

Міжнародна конференція “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”

2018-08-03T16:51:51+00:00 08.06.2018|

7 – 8 червня 2018 року начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук прийняв участь в роботі міжнародної конференції  “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”,  яка пройшла  в Києво-Могилянській академії у Києві.

Організаторами цієї події є Мальтійська Служба Допомоги України і Мальтійська Медична Служба з Польщі у співпраці з  Києво-Могилянською академією.

Урочисто  міжнародну конференцію  з словами  привітань  відкрили Посол Республіки Польща в Україні Яна Пєкло та Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне Посол Мальтійського Ордену в Україні.  Також на відкриття форуму завітала виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Під час конференції  “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні” експерти з України, Польщі, Німеччини та Італії поділилися досвідом у розвитку потенціалу добровільного рятувальництва.

Також  відбулася  презентація різних моделей дій та правових рішень для добровільного рятувальництва. Учасники  конференції ознайомилися з прикладами діяльності різних міст України, а також Польщі, Італії та Німеччини. Під час дискусії учасники та експерти спільно обміркували  напрямки розвитку рятувальництва у нашій країні.

Управління охорони здоров’я  Луцької міської ради