Міжнародна конференція “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”

Новини

7 – 8 червня 2018 року начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук прийняв участь в роботі міжнародної конференції  “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”,  яка пройшла  в Києво-Могилянській академії у Києві.

Організаторами цієї події є Мальтійська Служба Допомоги України і Мальтійська Медична Служба з Польщі у співпраці з  Києво-Могилянською академією.

Урочисто  міжнародну конференцію  з словами  привітань  відкрили Посол Республіки Польща в Україні Яна Пєкло та Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне Посол Мальтійського Ордену в Україні.  Також на відкриття форуму завітала виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Під час конференції  “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні” експерти з України, Польщі, Німеччини та Італії поділилися досвідом у розвитку потенціалу добровільного рятувальництва.

Також  відбулася  презентація різних моделей дій та правових рішень для добровільного рятувальництва. Учасники  конференції ознайомилися з прикладами діяльності різних міст України, а також Польщі, Італії та Німеччини. Під час дискусії учасники та експерти спільно обміркували  напрямки розвитку рятувальництва у нашій країні.

 

Управління охорони здоров’я  Луцької міської ради

Новини
Медична реформа: як обрати лікаря своїй дитині?

Про те як обрати лікаря своїй дитині та підписати декларацію розповіла  – головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лещинська у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня”. Перегляд програми за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Eie9KkcMJYM Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук у студії ТРК Аверс

15 червня у програмі “Тема дня” на телеканалі ТРК Аверс  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук розповів про урочисті заходи  у  комунальних лікувально-профілактичних закладах м. Луцька з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Програму  пропонуємо переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=5iclHnjXgoA   Управління охрони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Творці бездоганної посмішки

Красива усмішка – ознака успіху. А її без здорових та міцних зубів уявити неможливо. Тому про якість послуг та передові стоматологічні технології  у статті “Творці бездоганної посмішки” газети Волинські новини за посиланням: http://volga.lutsk.ua/view/22081/   Управління охорони здоров’я Луцької міської ради