ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при УОЗ ЛМР

Новини

З метою сприяння участі Громадськості у вирішенні питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування, налагодження ефективної взаємодії управління охорони здоров’я Луцької міської ради з Громадськістю, врахування Громадської думки під час формування та реалізації державної політики в сфері охорони здоров’я повідомляємо  про намір створити Громадську раду при управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства: громадських об’єднань, професійних спілок та їх об’єднань, професійних асоціацій медичних працівників, засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому законодавством порядку і провадять діяльність на території України не менше двох років, взяти участь в установчих зборах громадської ради при управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради, які відбудуться 26 червня 2018 року.

Місце проведення установчих зборів: Конференц-зал комунального закладу «Луцька міська дитяча поліклініка», адреса: м.Луцьк, вул. Чорновола, буд.1,  2-й поверх.

Початок зборів о 10.00 годині. Реєстрація учасників проводиться в день проведення установчих зборів з 08.30 до 09.30. Реєстрація учасників установчих зборів припиняється о 09.30.

Для участі в установчих зборах з формування громадської ради при управлінні охорони здоров’я до ініціативної групи необхідно подати заяву в довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства .

До заяви додаються:

1) Рішення, прийняте в порядку, встановленому установчими
документами, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради .

2) Документи, засвідчені в установленому порядку:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій (Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань ) або копія   свідоцтва про реєстрацію ЗМІ;

– витяг із Статуту (положення) щодо цілей і завдань діяльності інституту громадянського суспільства;

– відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти, номер контактного телефону.

Приймання заяв ініціативною групою для участі в установчих зборах здійснюється щоденно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі 1 а, кабінет інформаційно-аналітичного відділу   з  10.00 до 16.00 год. Прийом заяв припиняється 20 червня 2018 року о 16 год. включно.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Медична реформа: як обрати лікаря своїй дитині?

Про те як обрати лікаря своїй дитині та підписати декларацію розповіла  – головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лещинська у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня”. Перегляд програми за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Eie9KkcMJYM Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук у студії ТРК Аверс

15 червня у програмі “Тема дня” на телеканалі ТРК Аверс  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук розповів про урочисті заходи  у  комунальних лікувально-профілактичних закладах м. Луцька з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Програму  пропонуємо переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=5iclHnjXgoA   Управління охрони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Творці бездоганної посмішки

Красива усмішка – ознака успіху. А її без здорових та міцних зубів уявити неможливо. Тому про якість послуг та передові стоматологічні технології  у статті “Творці бездоганної посмішки” газети Волинські новини за посиланням: http://volga.lutsk.ua/view/22081/   Управління охорони здоров’я Луцької міської ради