Візит у Луцьк в.о. Міністра охорони здоров’я України, доктора Ульяни Супрун

Новини

Сьогодні в рамках робочого візиту в.о. Міністра охорони здоров’я України,  доктора Ульяни Супрун у Волинську область відбулася її зустріч з радником міського голови Ігорем Поліщуком, начальниками управліннь охрони здоров’я  Волинської ОДА Ігорем Ващенюком, Луцької міської ради Миколою Якимчуком,  директором департаменту фінансів та бюджету ЛМР Лілією Єловою, в.о. начальника управління державної казначейської служби у м. Луцьку Світланою Рибачук та керівниками комунальних медичних закладів міста Луцька, які надають первинну медичну допомогу.

Зранку вона відвідала  І-й Молитовнй сніданок Волині.  Ігор Поліщук подякував пані Супрун за участь у ньому та  наголосив, що у місті Луцьку активно працюють над впровадженням медичної реформи. За його словами, нині уже 23% лучан заключили декларації з сімейними лікарями та педіатрами.

“Міська влада всіляко підтримує медичну галузь. Ми щороку виділяємо кошти з бюджету на заробітні плати медпрацівників, придбання ліків, обладнання та проведення ремонтних робіт. Цьогоріч ми теж передбачили орієнтовно 50 мільйонів гривень на підтримку медичної галузі”, – додав він.

Ігор Поліщук проінформував, що минулоріч відкрито, після капітального ремонту,  нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини на вулиці Гордіюк. У липні цього року буде відкрито оновлену амбулаторію у мікрорайоні Вересневе. Це наближає медичні послуги до громадян.

Крім того, радник міського голови додав, що також у 2017 році придбано УЗД апарат для центру первинної медико-санітарної допомоги, 3D томограф для міської стоматполіклініки тощо.

В.о. Міністра охорони здоров’я України, доктор Ульяна Супрун зауважила, що медична реформа повинна зробити нашу медицину кращою. За її словами, до кінця цього року усі українці повинні заключити договори з сімейними лікарями, адже субвенцій на медичні заклади з 2019 року не надаватимуть.

Крім того, медичні заклади повинні переформатувати свою роботу на засадах  неприбуткових комунальних підприємств та стати окремими повноцінними юридичними особами. Ульяна Супрун переконана, що це дасть можливість залучати додаткові кошти та підвищити заробітну плату працівникам.

Звернула увагу в.о. Міністра охорони здоров’я й на ситуацію з державними програмами. Зокрема, “Доступні ліки”, за її словами, спочатку сприймалася скептично. Нині вона користується популярністю.

Потому присутні керівники медичних закладів задавали актуальні питання шодо  роботи їхніх закладів у світлі медичної реформи та отримали компетентну відповідь від Ульяни Супрун.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Медична реформа: як обрати лікаря своїй дитині?

Про те як обрати лікаря своїй дитині та підписати декларацію розповіла  – головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лещинська у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня”. Перегляд програми за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Eie9KkcMJYM Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук у студії ТРК Аверс

15 червня у програмі “Тема дня” на телеканалі ТРК Аверс  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук розповів про урочисті заходи  у  комунальних лікувально-профілактичних закладах м. Луцька з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Програму  пропонуємо переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=5iclHnjXgoA   Управління охрони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Творці бездоганної посмішки

Красива усмішка – ознака успіху. А її без здорових та міцних зубів уявити неможливо. Тому про якість послуг та передові стоматологічні технології  у статті “Творці бездоганної посмішки” газети Волинські новини за посиланням: http://volga.lutsk.ua/view/22081/   Управління охорони здоров’я Луцької міської ради