Всеукраїнська науково-практична конференція інфекціоністів у м. Луцьку

Новини

Сьогодні розпочалася науково-практична конференція «кров’яні інфекції як загальнодержавна програма». Організатори конференції –   Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів.

У форумі взяли участь більше сотні лікарів різних спеціальностей (інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, організатори охорони здоров’я, спеціалісти профілактичної медицини.

Відкрив конференцію президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НМАН України, засужений діяч науки і техніки України Н.А.Андрейчин.

З вітальним словом та побажаннями  плідної  роботи  до учасників форуму звернувся заступник голови обласної ради Олександр Пирожик,  який відмітив, що основною метою конференції є вдосконалення діяльності галузі з діагностики, лікування та профілактики інфекційних хвороб.

Заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Костянтин Руцький відмітив, що інфекційна служба області – одна з тих, у роботі підрозділів  якої спостерігається тісний взаємозв’язок.  Спільні зусилля медичних працівників спрямовані на профілактику інфекційних захворювань, попередження інвалідності населення, забезпечення незнижуючого  рівня надання спеціалізованої медичної допомоги, укріплення кадрового потенціалу, підвищення рівня знань медичних працівників області з питань клініки, діагностики і лікування інфекційних хвороб.

З словами привітань до учасників звернувся заступник начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Віктор Глухманюк.  Він також вказав, що в інфекційній лікарні більше 60% пацієнтів цієї медичної установи саме лучани, тому депутати міської ради поставилися з розумінням та виділили на її ремонт 10 мільйонів гривень.

За офіційною статистикою в Україні частка інфекційних захворювань щороку збільшуються на 18%. Крім того, сьогодні так і не визначено, якою буде співпраця медиків з початковою ланкою і як налагодити співпрацю з сімейними лікарями.

Впродовж двох днів на Всеукраїнській конференції лікарів-інфекціоністів медики та науковці матимуть можливість поспілкуватися про сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні  інфекційних захворювань та шляхи  допомоги  хворим, поділившись власним досвідом та почувши думки інших.

По завершенню всеукраїнської конференції усі учасники отримають відповідний сертифікат та підготують спільний проект рішення щодо подальшого розвитку інфекційної служби в Україні.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Продовження співпраці по Світовому банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

12 липня 2018 року комунальні заклади центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комплектів медичного обладнання, яке було закуплене в рамках реалізації Cубпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на суму 225 …