Всеукраїнська науково-практична конференція інфекціоністів у м. Луцьку

Новини

Сьогодні розпочалася науково-практична конференція «кров’яні інфекції як загальнодержавна програма». Організатори конференції –   Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів.

У форумі взяли участь більше сотні лікарів різних спеціальностей (інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, організатори охорони здоров’я, спеціалісти профілактичної медицини.

Відкрив конференцію президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НМАН України, засужений діяч науки і техніки України Н.А.Андрейчин.

З вітальним словом та побажаннями  плідної  роботи  до учасників форуму звернувся заступник голови обласної ради Олександр Пирожик,  який відмітив, що основною метою конференції є вдосконалення діяльності галузі з діагностики, лікування та профілактики інфекційних хвороб.

Заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Костянтин Руцький відмітив, що інфекційна служба області – одна з тих, у роботі підрозділів  якої спостерігається тісний взаємозв’язок.  Спільні зусилля медичних працівників спрямовані на профілактику інфекційних захворювань, попередження інвалідності населення, забезпечення незнижуючого  рівня надання спеціалізованої медичної допомоги, укріплення кадрового потенціалу, підвищення рівня знань медичних працівників області з питань клініки, діагностики і лікування інфекційних хвороб.

З словами привітань до учасників звернувся заступник начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Віктор Глухманюк.  Він також вказав, що в інфекційній лікарні більше 60% пацієнтів цієї медичної установи саме лучани, тому депутати міської ради поставилися з розумінням та виділили на її ремонт 10 мільйонів гривень.

За офіційною статистикою в Україні частка інфекційних захворювань щороку збільшуються на 18%. Крім того, сьогодні так і не визначено, якою буде співпраця медиків з початковою ланкою і як налагодити співпрацю з сімейними лікарями.

Впродовж двох днів на Всеукраїнській конференції лікарів-інфекціоністів медики та науковці матимуть можливість поспілкуватися про сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні  інфекційних захворювань та шляхи  допомоги  хворим, поділившись власним досвідом та почувши думки інших.

По завершенню всеукраїнської конференції усі учасники отримають відповідний сертифікат та підготують спільний проект рішення щодо подальшого розвитку інфекційної служби в Україні.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Чергова зустріч робочої групи з паліативної допомоги

Сьогодні  в актовому залі  КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» відбулася  робоча зустріч з обговорення розвитку паліативної допомоги в м. Луцьку в якій взяли участь представники закладів первинної медико-санітарної допомоги. З вступним словом до присутніх звернулася завідувачка інформаційно-аналітичним відділом при управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради Тетяна Князькова, де розповіла про …

Новини
19 травня Всесвітній день сімейного лікаря

Сімейний лікар – це комплексний постійний нагляд та турбота за Вашим станом здоров’я. Це людина, яка день за днем буде допомагати Вам та Вашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги. Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє …

Новини
“Одягни вишиванку” у третій четвер травня

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до …