Відзначення Всесвітнього дня медичних сестер у лікувально-профілактичних закладах

Новини

12 травня відзначається Всесвітній день Медичної сестри. Якщо ще донедавна медичну сестру сприймали лише як виконавця призначень лікаря, то тепер медсестринство розглядається як наукова дисципліна, а медична сестра – як професіонал, що володіє науковими знаннями та практичними навичками. Професія медсестри – це не тільки  професія, а й покликання. Самовідданість та милосердя – це основні риси людей, які вибрали цей фах.

Управлінню охорони здоров’я Луцької міської ради підпорядковуються 8 медичних закладів в яких працює більше тисячі медичних сестер. І неодмінно кожна з них заслуговує на слова вдячності.

На сьогодні в КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги»  працює 109 медичних сестер. Медичні сестри завжди були і залишаються в системі охорони здоров’я.  Колектив медичних сестер  закладу неодноразово був відзначений з нагоди цього прекрасного свята. Особливого визнання здобула сестра медична АЗПСМ №3  Драголюк Галина Петрівна, яка пройшла військову службу в зоні АТО у 2014-2015р.р. та отримала статус УБД.

    

В КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» працює 271 молодших спеціалістів з медичною освітою ( з них: 15 лаборантів, 2 рентгенлаборанти, 4 медичних статистика, 25 молодих спеціалістів).

   

77% молодших спеціалістів проатестовані на присвоєння категорії, із них 58% вища категорія. Окрім своєї роботи в поліклініці сестри медичні надають допомогу дітям на дільницях, в школах та вищих навчальних закладах.

Активну участь у семінарах, навчаннях, тренінгах, обласних конкурсах професійної майстерності «Ескулап-професіонал», приймають медичні сестри КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2»   також є членами Асоціації медичних сестер Волині “Милосердя”, старша медична сестра є головою ревізійної комісії Асоціації медичних сестер. “Чиста лікарня безпечна для пацієнта” – цей статус мають п’ять амбулаторій загальної практики – сімейної медицини №№ 1, 2, 3, 4, 5, чотири відділення і кабінети з функціональної діагностики.  На сьогодні  в закладі  працює  143 – молодших спеціалістів з медичною освітою

 

      

В комунальному закладі «Луцька міська клінічна лікарня» працює 461 молодших спеціалістів  з медичною освітою, із них 41 молодих спеціалістів (8,9%).   У 2017 році пройшли курси удосконалення – 78; проатестовані – 300 (71,4%), здобули   – вищу кваліфікаційну категорію – 208, першу  кваліфікаційну категорію – 53,  другу кваліфікаційну категорію – 39. 2  медичні сестри без відриву від виробництва навчаються в базовому медичному коледжі.

  

КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №1»

обслуговує 39465 населення, з них 12376 дітей,  в закладі працює 43  молодших спеціалістів з медичною освітою, в тому числі бакалавр сестринської справи 1 чоловік.   Присвоєні категорії: вища-24 чол., І категорія- 5 чол., ІІ категорія- 6 чол. Кваліфікаційний рівень складає 100 % від загальної кількості підлягаючих  на атестацію. До Всесвітнього дня медичної сестри в закладі головним лікарем було нагороджено кращих медичних сестер Почесними грамотами та оголошені Подяки.

 

Також за високопрофесійне виконання службових обов’язків, відданість справі, активну громадську  позицію та з нагоди  Всесвітнього дня медичної сестри  Почесною грамотою управління  охорони здоров’я обласної державної адміністрації було нагороджено кращих медичних  молодших спеціалістів  лікувально-профілактичних закладів.

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради приєднується до всіх привітань, які звучали для медичних сестер в переддень свята, а також бажає плідної творчої роботи, міцного здоров’я, миру та злагоди, всіляких успіхів у благородній справі охорони здоров’я.

Зі святом Вас!

  

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Участь у дискусії

У Луцьку в приміщенні Коворкінг” Innerspace” відбулася  дискусія за ініціативи ГО “Переселенці Криму та Донбасу” під назвою “Переселенці як ресурс розвитку Волині”. Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади Луцької міської ради, Волинської обласної державної адміністрації, Луцького міського центру зайнятості, Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, …

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …