Відзначення Всесвітнього дня медичних сестер у лікувально-профілактичних закладах

Новини

12 травня відзначається Всесвітній день Медичної сестри. Якщо ще донедавна медичну сестру сприймали лише як виконавця призначень лікаря, то тепер медсестринство розглядається як наукова дисципліна, а медична сестра – як професіонал, що володіє науковими знаннями та практичними навичками. Професія медсестри – це не тільки  професія, а й покликання. Самовідданість та милосердя – це основні риси людей, які вибрали цей фах.

Управлінню охорони здоров’я Луцької міської ради підпорядковуються 8 медичних закладів в яких працює більше тисячі медичних сестер. І неодмінно кожна з них заслуговує на слова вдячності.

На сьогодні в КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги»  працює 109 медичних сестер. Медичні сестри завжди були і залишаються в системі охорони здоров’я.  Колектив медичних сестер  закладу неодноразово був відзначений з нагоди цього прекрасного свята. Особливого визнання здобула сестра медична АЗПСМ №3  Драголюк Галина Петрівна, яка пройшла військову службу в зоні АТО у 2014-2015р.р. та отримала статус УБД.

    

В КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» працює 271 молодших спеціалістів з медичною освітою ( з них: 15 лаборантів, 2 рентгенлаборанти, 4 медичних статистика, 25 молодих спеціалістів).

   

77% молодших спеціалістів проатестовані на присвоєння категорії, із них 58% вища категорія. Окрім своєї роботи в поліклініці сестри медичні надають допомогу дітям на дільницях, в школах та вищих навчальних закладах.

Активну участь у семінарах, навчаннях, тренінгах, обласних конкурсах професійної майстерності «Ескулап-професіонал», приймають медичні сестри КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2»   також є членами Асоціації медичних сестер Волині “Милосердя”, старша медична сестра є головою ревізійної комісії Асоціації медичних сестер. “Чиста лікарня безпечна для пацієнта” – цей статус мають п’ять амбулаторій загальної практики – сімейної медицини №№ 1, 2, 3, 4, 5, чотири відділення і кабінети з функціональної діагностики.  На сьогодні  в закладі  працює  143 – молодших спеціалістів з медичною освітою

 

      

В комунальному закладі «Луцька міська клінічна лікарня» працює 461 молодших спеціалістів  з медичною освітою, із них 41 молодих спеціалістів (8,9%).   У 2017 році пройшли курси удосконалення – 78; проатестовані – 300 (71,4%), здобули   – вищу кваліфікаційну категорію – 208, першу  кваліфікаційну категорію – 53,  другу кваліфікаційну категорію – 39. 2  медичні сестри без відриву від виробництва навчаються в базовому медичному коледжі.

  

КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №1»

обслуговує 39465 населення, з них 12376 дітей,  в закладі працює 43  молодших спеціалістів з медичною освітою, в тому числі бакалавр сестринської справи 1 чоловік.   Присвоєні категорії: вища-24 чол., І категорія- 5 чол., ІІ категорія- 6 чол. Кваліфікаційний рівень складає 100 % від загальної кількості підлягаючих  на атестацію. До Всесвітнього дня медичної сестри в закладі головним лікарем було нагороджено кращих медичних сестер Почесними грамотами та оголошені Подяки.

 

Також за високопрофесійне виконання службових обов’язків, відданість справі, активну громадську  позицію та з нагоди  Всесвітнього дня медичної сестри  Почесною грамотою управління  охорони здоров’я обласної державної адміністрації було нагороджено кращих медичних  молодших спеціалістів  лікувально-профілактичних закладів.

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради приєднується до всіх привітань, які звучали для медичних сестер в переддень свята, а також бажає плідної творчої роботи, міцного здоров’я, миру та злагоди, всіляких успіхів у благородній справі охорони здоров’я.

Зі святом Вас!

  

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Чергова зустріч робочої групи з паліативної допомоги

Сьогодні  в актовому залі  КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» відбулася  робоча зустріч з обговорення розвитку паліативної допомоги в м. Луцьку в якій взяли участь представники закладів первинної медико-санітарної допомоги. З вступним словом до присутніх звернулася завідувачка інформаційно-аналітичним відділом при управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради Тетяна Князькова, де розповіла про …

Новини
19 травня Всесвітній день сімейного лікаря

Сімейний лікар – це комплексний постійний нагляд та турбота за Вашим станом здоров’я. Це людина, яка день за днем буде допомагати Вам та Вашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги. Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє …

Новини
Всеукраїнська науково-практична конференція інфекціоністів у м. Луцьку

Сьогодні розпочалася науково-практична конференція «кров’яні інфекції як загальнодержавна програма». Організатори конференції –   Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів. У форумі взяли участь більше сотні лікарів різних спеціальностей (інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, організатори охорони здоров’я, спеціалісти профілактичної медицини. Відкрив конференцію президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НМАН України, засужений діяч науки і …