Всесвітній день акушерки у КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок»

Новини

Цієї неділі, 05 травня, відзначають всесвітній День акушерки, а вже наступної – 12 травня – всесвітній День медичних сестер.

В КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок» працює 118 акушерок та 130 сестер медичних, які з кожним роком підіймають свій професійний рівень.

З нагоди професійного свята головним лікарем у закладі виданий наказ, яким висловлено щирі вітання та безмежну вдячність за нелегку працю, самовіддане служіння людям, високий професіоналізм та милосердя.

За значний внесок у розвиток охорони здоров’я, якісне надання медичної допомоги були відзначені почесними грамотами старша акушерка пологового відділення №1 – Сінельникова О.В., акушерка відділення №2 жіночої консультації – Юревич О.С., також в поточному році грамотами відзначено  акушерку зі стажем роботи 60 років – Відринську В.Г. ,  сестру медичну гінекологічного відділення – Бойко Н.С. , старшу сестру медичну операційну – Мацюк Л.Я.

Крім того, за високі досягнення в роботі кращим працівницям передбачена грошова премія.

Варто згадати, що саме сестра медична відділення неонатального догляду та лікування новонароджених Лис Мар’яна, як переможниця обласного конкурсу, представляла в минулому році Волинь на Всеукраїнському конкурсі «Краща за професією», що проходив у місті Запоріжжя.

З нагоди цього свята ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших незамінних акушерок і бажаємо їм міцного здоров’я, трудових успіхів і нових досягнень, достатку та добра Вам та Вашій родині.

Зі святом Вас дорогі акушерки!

 

КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок»

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Чергова зустріч робочої групи з паліативної допомоги

Сьогодні  в актовому залі  КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» відбулася  робоча зустріч з обговорення розвитку паліативної допомоги в м. Луцьку в якій взяли участь представники закладів первинної медико-санітарної допомоги. З вступним словом до присутніх звернулася завідувачка інформаційно-аналітичним відділом при управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради Тетяна Князькова, де розповіла про …

Новини
19 травня Всесвітній день сімейного лікаря

Сімейний лікар – це комплексний постійний нагляд та турбота за Вашим станом здоров’я. Це людина, яка день за днем буде допомагати Вам та Вашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги. Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє …

Новини
Всеукраїнська науково-практична конференція інфекціоністів у м. Луцьку

Сьогодні розпочалася науково-практична конференція «кров’яні інфекції як загальнодержавна програма». Організатори конференції –   Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів. У форумі взяли участь більше сотні лікарів різних спеціальностей (інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, організатори охорони здоров’я, спеціалісти профілактичної медицини. Відкрив конференцію президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НМАН України, засужений діяч науки і …