Всесвітній день акушерки у КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок»

Новини

Цієї неділі, 05 травня, відзначають всесвітній День акушерки, а вже наступної – 12 травня – всесвітній День медичних сестер.

В КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок» працює 118 акушерок та 130 сестер медичних, які з кожним роком підіймають свій професійний рівень.

З нагоди професійного свята головним лікарем у закладі виданий наказ, яким висловлено щирі вітання та безмежну вдячність за нелегку працю, самовіддане служіння людям, високий професіоналізм та милосердя.

За значний внесок у розвиток охорони здоров’я, якісне надання медичної допомоги були відзначені почесними грамотами старша акушерка пологового відділення №1 – Сінельникова О.В., акушерка відділення №2 жіночої консультації – Юревич О.С., також в поточному році грамотами відзначено  акушерку зі стажем роботи 60 років – Відринську В.Г. ,  сестру медичну гінекологічного відділення – Бойко Н.С. , старшу сестру медичну операційну – Мацюк Л.Я.

Крім того, за високі досягнення в роботі кращим працівницям передбачена грошова премія.

Варто згадати, що саме сестра медична відділення неонатального догляду та лікування новонароджених Лис Мар’яна, як переможниця обласного конкурсу, представляла в минулому році Волинь на Всеукраїнському конкурсі «Краща за професією», що проходив у місті Запоріжжя.

З нагоди цього свята ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших незамінних акушерок і бажаємо їм міцного здоров’я, трудових успіхів і нових досягнень, достатку та добра Вам та Вашій родині.

Зі святом Вас дорогі акушерки!

 

КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок»

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Продовження співпраці по Світовому банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

12 липня 2018 року комунальні заклади центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комплектів медичного обладнання, яке було закуплене в рамках реалізації Cубпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на суму 225 …