Зустріч з батьками дітей, хворих на цукровий діабет

Новини

На обліку в комунальному закладі «Луцька міська дитяча поліклініка» знаходиться 57 дітей, хворих на цукровий діабет. Одним з напрямків лікувального процесу, який запобігає розвитку ускладнень, є санаторно-курортне лікування. З державного бюджету діти цієї категорії забезпечується лише на 10 – 15 відсотків від потреби. Основною проблемою, яка не вирішена на законодавчому рівні, є оздоровлення дітей хворих, на цукровий діабет, батьки яких не працюють і не сплачують внески в Фонд соціального страхування.

Тому другий рік поспіль міської радою та депутатським корпусом підтримано ініціативу щодо виділення коштів для закупівлі санаторно-курортних  путівок для дітей з інвалідністю, що хворіють на цукровий діабет.

У 2018 році для цієї мети з міського бюджету було виділено 224 700  грн. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» було проведено процедуру відкритих торгів 12 березня та повторно – 04 квітня 2018 року, однак торги не відбулись у зв’язку з відсутністю пропозицій з боку санаторіїв. Згідно закону, надалі закупівлю необхідно здійснювати за переговорною процедурою з наступним  заключенням договору з обраним санаторієм.

Управлінням охорони здоров’я Луцької міської ради сумісно з адміністрацією комунального закладу «Луцька міська дитяча поліклініка» було ініційовано зустріч з батьками дітей,  хворих на цукровий діабет, з метою обговорення побажань щодо санаторно-курортного лікування дітей цієї категорії.

Найкращим санаторієм, який надає таке лікування, на думку батьків та лікарів ендокринологів дитячих, є санаторій «Березовий гай» у м. Миргороді.

Адміністрація КЗ «ЛМДП» запропонувала провести закупівлю санаторно-курортних путівок для дітей, хворих на цукровий діабет, у супроводі батьків, на термін лікування 18 днів.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Чергова зустріч робочої групи з паліативної допомоги

Сьогодні  в актовому залі  КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» відбулася  робоча зустріч з обговорення розвитку паліативної допомоги в м. Луцьку в якій взяли участь представники закладів первинної медико-санітарної допомоги. З вступним словом до присутніх звернулася завідувачка інформаційно-аналітичним відділом при управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради Тетяна Князькова, де розповіла про …

Новини
19 травня Всесвітній день сімейного лікаря

Сімейний лікар – це комплексний постійний нагляд та турбота за Вашим станом здоров’я. Це людина, яка день за днем буде допомагати Вам та Вашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги. Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє …

Новини
Всеукраїнська науково-практична конференція інфекціоністів у м. Луцьку

Сьогодні розпочалася науково-практична конференція «кров’яні інфекції як загальнодержавна програма». Організатори конференції –   Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів. У форумі взяли участь більше сотні лікарів різних спеціальностей (інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, організатори охорони здоров’я, спеціалісти профілактичної медицини. Відкрив конференцію президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НМАН України, засужений діяч науки і …