Зустріч з батьками дітей, хворих на цукровий діабет

Новини

На обліку в комунальному закладі «Луцька міська дитяча поліклініка» знаходиться 57 дітей, хворих на цукровий діабет. Одним з напрямків лікувального процесу, який запобігає розвитку ускладнень, є санаторно-курортне лікування. З державного бюджету діти цієї категорії забезпечується лише на 10 – 15 відсотків від потреби. Основною проблемою, яка не вирішена на законодавчому рівні, є оздоровлення дітей хворих, на цукровий діабет, батьки яких не працюють і не сплачують внески в Фонд соціального страхування.

Тому другий рік поспіль міської радою та депутатським корпусом підтримано ініціативу щодо виділення коштів для закупівлі санаторно-курортних  путівок для дітей з інвалідністю, що хворіють на цукровий діабет.

У 2018 році для цієї мети з міського бюджету було виділено 224 700  грн. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» було проведено процедуру відкритих торгів 12 березня та повторно – 04 квітня 2018 року, однак торги не відбулись у зв’язку з відсутністю пропозицій з боку санаторіїв. Згідно закону, надалі закупівлю необхідно здійснювати за переговорною процедурою з наступним  заключенням договору з обраним санаторієм.

Управлінням охорони здоров’я Луцької міської ради сумісно з адміністрацією комунального закладу «Луцька міська дитяча поліклініка» було ініційовано зустріч з батьками дітей,  хворих на цукровий діабет, з метою обговорення побажань щодо санаторно-курортного лікування дітей цієї категорії.

Найкращим санаторієм, який надає таке лікування, на думку батьків та лікарів ендокринологів дитячих, є санаторій «Березовий гай» у м. Миргороді.

Адміністрація КЗ «ЛМДП» запропонувала провести закупівлю санаторно-курортних путівок для дітей, хворих на цукровий діабет, у супроводі батьків, на термін лікування 18 днів.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Участь у дискусії

У Луцьку в приміщенні Коворкінг” Innerspace” відбулася  дискусія за ініціативи ГО “Переселенці Криму та Донбасу” під назвою “Переселенці як ресурс розвитку Волині”. Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади Луцької міської ради, Волинської обласної державної адміністрації, Луцького міського центру зайнятості, Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, …

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …