У Луцьку відбувся семінар для лікарів

Новини

Сьогодні в Палаці учнівської молоді відбувся  науково-практичний семінар «Медичні стандарти лікування внутрішніх хвороб у клінічній практиці сімейного лікаря».

Захід організований з ініціативи Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка на виконання наказу МОЗ України №276 від 16.02.2018.

Участь у семінарі взяли лікарі загальної практики – сімейні лікарі, лікарі-терапевти, лікарі-кардіологи, лікарі-пульмонологи, лікарі-гастроентерологи міста та області.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися головний спеціаліст з терапії  управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Берник та начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук.  Вони наголосили на важливості таких науково-практичних семінарів, оскільки вони суттєво підвищують рівень професіоналізму лікарів.

На семінарі висупили: Л. Юдіна – кандидат медичних наук, доцент кафедри  фтизіатрії  і  пульмонології  НМАПО  ім. П.Л. Шупика,   Ю. О. Матвієнко – кандидат  медичних наук, доцент кафедри неврології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Ю. М. Гуженко – доктор медичних наук, професор ДУ «Інститут урології НАМН України», М. М. Кочуєва – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фтизіатрії, пульмонології та сімейної медицини ХМАПО.

 

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Продовження співпраці по Світовому банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

12 липня 2018 року комунальні заклади центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комплектів медичного обладнання, яке було закуплене в рамках реалізації Cубпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на суму 225 …