Проведення підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3»

Новини

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук  відвідав з робочим візитом  КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3», де ознайомився з ходом виконання вимог  наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу”.

Він проконтролював організацію роботи з підписання декларацій про вибір лікаря у кабінетах сімейних лікарів та реєстратурі.

 

Після того Микола Якимчук провів  робочу нараду в кабінеті головного лікаря на якій повідомив,  що з початку підписної кампанії  станом на 19.04.2018  в комунальних лікувально-профілактичних закладах  вже укладено 6663 декларацій, з них: комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» – 1299, комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №1» – 2123, комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» – 2878,  комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3» – 236, «Луцька міська дитяча поліклінніка» – 127.

Наголосив, що раніше відвідав КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1», де спостерігав  за  наданням інформації при  укладанні декларацій  і рекомендував ознайомитись з досвідом роботи  цього    закладу.

Начальник управління звернув особливу увагу учасників наради на проведення інформаційної розяснювальної роботи та зазначив, що  потрібно більше інформувати  пацієнтів, поширювати друковану рекламну продукцію у закладах освіти, культури, торгівлі, проводити виступи у засобах масової інформації  та   активно включатись до підписної кампанії.

Головний  лікар закладу Віктор Максимюк доповів, що заклад опрацьовує  проблеми  швидкості  зв’язку  через систему Інтернет, оскільки з його слів це є основною проблемою при укладанні декларацій,  а для пацієнтів   готується стенд з інформацією про сімейних лікарів, який буде вивішено в амбулаторії.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Продовження співпраці по Світовому банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

12 липня 2018 року комунальні заклади центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комплектів медичного обладнання, яке було закуплене в рамках реалізації Cубпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на суму 225 …