Проведення підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3»

Новини

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук  відвідав з робочим візитом  КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3», де ознайомився з ходом виконання вимог  наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу”.

Він проконтролював організацію роботи з підписання декларацій про вибір лікаря у кабінетах сімейних лікарів та реєстратурі.

 

Після того Микола Якимчук провів  робочу нараду в кабінеті головного лікаря на якій повідомив,  що з початку підписної кампанії  станом на 19.04.2018  в комунальних лікувально-профілактичних закладах  вже укладено 6663 декларацій, з них: комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» – 1299, комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №1» – 2123, комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» – 2878,  комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3» – 236, «Луцька міська дитяча поліклінніка» – 127.

Наголосив, що раніше відвідав КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1», де спостерігав  за  наданням інформації при  укладанні декларацій  і рекомендував ознайомитись з досвідом роботи  цього    закладу.

Начальник управління звернув особливу увагу учасників наради на проведення інформаційної розяснювальної роботи та зазначив, що  потрібно більше інформувати  пацієнтів, поширювати друковану рекламну продукцію у закладах освіти, культури, торгівлі, проводити виступи у засобах масової інформації  та   активно включатись до підписної кампанії.

Головний  лікар закладу Віктор Максимюк доповів, що заклад опрацьовує  проблеми  швидкості  зв’язку  через систему Інтернет, оскільки з його слів це є основною проблемою при укладанні декларацій,  а для пацієнтів   готується стенд з інформацією про сімейних лікарів, який буде вивішено в амбулаторії.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Чергова зустріч робочої групи з паліативної допомоги

Сьогодні  в актовому залі  КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» відбулася  робоча зустріч з обговорення розвитку паліативної допомоги в м. Луцьку в якій взяли участь представники закладів первинної медико-санітарної допомоги. З вступним словом до присутніх звернулася завідувачка інформаційно-аналітичним відділом при управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради Тетяна Князькова, де розповіла про …

Новини
19 травня Всесвітній день сімейного лікаря

Сімейний лікар – це комплексний постійний нагляд та турбота за Вашим станом здоров’я. Це людина, яка день за днем буде допомагати Вам та Вашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги. Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє …

Новини
Всеукраїнська науково-практична конференція інфекціоністів у м. Луцьку

Сьогодні розпочалася науково-практична конференція «кров’яні інфекції як загальнодержавна програма». Організатори конференції –   Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів. У форумі взяли участь більше сотні лікарів різних спеціальностей (інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, організатори охорони здоров’я, спеціалісти профілактичної медицини. Відкрив конференцію президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НМАН України, засужений діяч науки і …