Продовження ознайомлення із закладами охорони здоров’я м. Луцька

Новини

У рамках  проекту «Рятуємо по-європейськи», начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  ради  Микола Якимчук продовжив ознайомлювати делегацю  з Республіки Польща з роботою комунальних медичних  закладів.

Представники делегації  на чолі з старостою Бартошицького повіту Войцехом Прокоцьким відвідали Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,  де ознайомилися з роботою централізованої диспетчерської служби .  Крім того, сторони провели перемову  про конкретні заходи з розвитку співпраці передбачені у Меморандумі  підписаному 12 січня 2012 року, який передбачає  взаємний обмін досвідом, навчання медичного персоналу новітнім європейським методикам надання меддопомоги в екстрених випадках. Польська делегація запросила бригаду екстреної медичної допомоги для участі у змаганнях з надання екстренної медичної допомоги, які мають відбутися 8-11 травня 2018 року у м. Бартошицях.

Іноземні гості також відвідали   КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги», КЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклінніка». Головний лікар стоматологічної поліклінніки Олександр Кобись ознайомив польських колег з організацією наданння стоматологічної допомоги жителям м. Луцька  та запровадженими сучасними діагностичними методиками.

При відвідуванні КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» головний лікар Ігор Гнєтньов ознайомив з початком підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» щодо укладення декларацій між лікарем та пацієнтом, організацією первинної медичної допомоги та роботою лікувально-діагностичних підрозділів.

Українська сторона повідомила про особисті враження від перебування в м. Маріуполь та спілкування з воїнами АТО, де нещодавно вони побували.

Сумісні проекти  дозволять обмінятись досвідами роботи та  збільшенням інформації  для подальшої роботи закладів охорони здоров’я.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Медичний кластер: нова віха реформ

 Про створення медичного кластера, як форми проведення медичної реформи у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня” розповіли: головний лікар КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги” – Ігор Гнетньов, голова громадської організації “Захистимо людину” –  Олександр Слабенко, голова правління членської благодійної організації “Муніципальна лікарняна каса” – Федір Кошель. Перегляд програми за …

Новини
Медична реформа: як обрати лікаря своїй дитині?

Про те як обрати лікаря своїй дитині та підписати декларацію розповіла  – головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лещинська у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня”. Перегляд програми за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Eie9KkcMJYM Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук у студії ТРК Аверс

15 червня у програмі “Тема дня” на телеканалі ТРК Аверс  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук розповів про урочисті заходи  у  комунальних лікувально-профілактичних закладах м. Луцька з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Програму  пропонуємо переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=5iclHnjXgoA   Управління охрони здоров’я Луцької міської ради