Участь у засіданні ,,круглого столу” в департаменті соціальної політики

Новини

11 квітня    за участі представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів сімей, а тако ж членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців  відбулося засідання «круглого столу» у департаменті соціальної політики міської ради.

У засіданні взяв участь начальник  управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук, який прозвітував про хід виконання місцевих програм щодо підтримки учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти за І квартал 2018 року  та  зауважив, що в місті ведеться активна робота щодо розвитку міської цільової Програми в місті Луцьку на 2018-2020 роки.

(інформація додається)

Управління охорони здоров’я в межах своєї компетенції повідомляє , що на виконання заходів  Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, бійців – добровольців, які брали або на даний час беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей , а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які зареєстровані в м. Луцьку, на 2018 -2020 роки» передбачено всього 848 400 грн. , в тому числі :

  • на безкоштовне медикаментозне лікування при наданні амбулаторної, стаціонарної та стоматологічної допомоги (окрім дорогоцінних металів) в комунальних закладах охорони здоров’я міста учасників бойових дій, бійців – добровольців, які брали або на даний час беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей , а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які зареєстровані в місті – 631,1 тис. грн. За 1- й квартал 2018 року використано – 229,2 тис. грн. для 322 пацієнтів , в тому числі на стаціонарне лікування з харчуванням 70,1 грн., стоматологічну допомогу 32,0 тис. грн., зубопротезування 56,6 тис. грн. грн., амбулаторно – поліклінічну допомогу 70,5 тис. грн.
  • для забезпечення функціонування в КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» реабілітаційного відділення для демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції – 217,1 тис. грн. ( заробітна плата з нарахуванням, утримання відділення). За 1- й квартал 2018 року використано – 54,3 тис. грн.

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Проведення підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3»

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук  відвідав з робочим візитом  КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3», де ознайомився з ходом виконання вимог  наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає …

Новини
Продовження ознайомлення із закладами охорони здоров’я м. Луцька

У рамках  проекту «Рятуємо по-європейськи», начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  ради  Микола Якимчук продовжив ознайомлювати делегацю  з Республіки Польща з роботою комунальних медичних  закладів. Представники делегації  на чолі з старостою Бартошицького повіту Войцехом Прокоцьким відвідали Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,  де ознайомилися з роботою централізованої …

Новини
Налагодження співпраці між закладами охорони здоров’я м. Луцька та м. Бартошице Республіки Польща.

У рамках проекту «Рятуємо по-європейськи», який організований закладами освіти  м. Луцька (координатор  директор КЗ «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького» Олександр Мишковець)  та зі сторони Республіки Польща (директор об’єднання шкіл понад гімназійних №2 імені Елізи Ожешкової м. Бартошице  Варміно – Мазурського воєводства Збігнєв Петшак)  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  …