Участь у засіданні ,,круглого столу” в департаменті соціальної політики

Новини

11 квітня    за участі представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів сімей, а тако ж членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців  відбулося засідання «круглого столу» у департаменті соціальної політики міської ради.

У засіданні взяв участь начальник  управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук, який прозвітував про хід виконання місцевих програм щодо підтримки учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти за І квартал 2018 року  та  зауважив, що в місті ведеться активна робота щодо розвитку міської цільової Програми в місті Луцьку на 2018-2020 роки.

(інформація додається)

Управління охорони здоров’я в межах своєї компетенції повідомляє , що на виконання заходів  Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, бійців – добровольців, які брали або на даний час беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей , а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які зареєстровані в м. Луцьку, на 2018 -2020 роки» передбачено всього 848 400 грн. , в тому числі :

  • на безкоштовне медикаментозне лікування при наданні амбулаторної, стаціонарної та стоматологічної допомоги (окрім дорогоцінних металів) в комунальних закладах охорони здоров’я міста учасників бойових дій, бійців – добровольців, які брали або на даний час беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей , а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які зареєстровані в місті – 631,1 тис. грн. За 1- й квартал 2018 року використано – 229,2 тис. грн. для 322 пацієнтів , в тому числі на стаціонарне лікування з харчуванням 70,1 грн., стоматологічну допомогу 32,0 тис. грн., зубопротезування 56,6 тис. грн. грн., амбулаторно – поліклінічну допомогу 70,5 тис. грн.
  • для забезпечення функціонування в КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» реабілітаційного відділення для демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції – 217,1 тис. грн. ( заробітна плата з нарахуванням, утримання відділення). За 1- й квартал 2018 року використано – 54,3 тис. грн.

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Продовження співпраці по Світовому банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

12 липня 2018 року комунальні заклади центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комплектів медичного обладнання, яке було закуплене в рамках реалізації Cубпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на суму 225 …