Участь у засіданні ,,круглого столу” в департаменті соціальної політики

Новини

11 квітня    за участі представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів сімей, а тако ж членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців  відбулося засідання «круглого столу» у департаменті соціальної політики міської ради.

У засіданні взяв участь начальник  управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук, який прозвітував про хід виконання місцевих програм щодо підтримки учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти за І квартал 2018 року  та  зауважив, що в місті ведеться активна робота щодо розвитку міської цільової Програми в місті Луцьку на 2018-2020 роки.

(інформація додається)

Управління охорони здоров’я в межах своєї компетенції повідомляє , що на виконання заходів  Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, бійців – добровольців, які брали або на даний час беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей , а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які зареєстровані в м. Луцьку, на 2018 -2020 роки» передбачено всього 848 400 грн. , в тому числі :

  • на безкоштовне медикаментозне лікування при наданні амбулаторної, стаціонарної та стоматологічної допомоги (окрім дорогоцінних металів) в комунальних закладах охорони здоров’я міста учасників бойових дій, бійців – добровольців, які брали або на даний час беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей , а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які зареєстровані в місті – 631,1 тис. грн. За 1- й квартал 2018 року використано – 229,2 тис. грн. для 322 пацієнтів , в тому числі на стаціонарне лікування з харчуванням 70,1 грн., стоматологічну допомогу 32,0 тис. грн., зубопротезування 56,6 тис. грн. грн., амбулаторно – поліклінічну допомогу 70,5 тис. грн.
  • для забезпечення функціонування в КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» реабілітаційного відділення для демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції – 217,1 тис. грн. ( заробітна плата з нарахуванням, утримання відділення). За 1- й квартал 2018 року використано – 54,3 тис. грн.

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Медичний кластер: нова віха реформ

 Про створення медичного кластера, як форми проведення медичної реформи у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня” розповіли: головний лікар КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги” – Ігор Гнетньов, голова громадської організації “Захистимо людину” –  Олександр Слабенко, голова правління членської благодійної організації “Муніципальна лікарняна каса” – Федір Кошель. Перегляд програми за …

Новини
Медична реформа: як обрати лікаря своїй дитині?

Про те як обрати лікаря своїй дитині та підписати декларацію розповіла  – головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лещинська у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня”. Перегляд програми за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Eie9KkcMJYM Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук у студії ТРК Аверс

15 червня у програмі “Тема дня” на телеканалі ТРК Аверс  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук розповів про урочисті заходи  у  комунальних лікувально-профілактичних закладах м. Луцька з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Програму  пропонуємо переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=5iclHnjXgoA   Управління охрони здоров’я Луцької міської ради