Прес-конференція до відзначення Всесвітнього дня здоров’я

Новини

5 квітня об 11:00 год. в залі засідань   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації відбулася  конференція до відзначення Всесвітнього дня здоров’я  , тема якого цього року : «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди» за участю начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Миколи Якимчука, в.о. головного лікаря обласної клінічної лікарні  Івана Сидора,   головного спеціаліста з терапії  управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Миколи Берника, головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Лідії Кривдік, заст. головного лікаря КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» Галини Ворон.

Розпочав прес-конференцію Микола Якимчук з інформації щодо роботи підписної кампанії «Лікар  для кожної сім’ї» у комунальних закладах та додав, що сьогодні відвідав комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №1» де оперативно йде робота з заключенням декларацій між лікарем та пацієнтом.  На сьогодні у Луцьку вже підписано майже тисячу декларацій наголосив начальник управління. Багато питань цікавило журналістів щодо підписної кампанії на які Микола Якимчук чітко надав відповіді.

Продовжила тему щодо заключення декларацій головний лікар КЗ  ЦПМСД №1 Лідія Кривдік, де також проінформувала  про роботу лікарів  закладу з пацієнтами,  вказала,  що наказом закладу призначена уповноважена особа,  яка веде контроль по роботі з заключенням декларацій, тому в закладі все проходить спокійно, без ажіотажу.

В.о. головного лікаря обласної клінічної лікарні Іван Сидор проінформував про перспективи розвитку третинної медичної допомоги в області та запровадження у лікарні сучасних медичних технологій.

Микола Берник, головний спеціаліст з терапії,  проінформував про  впровадження програми Світового Банку щодо профілактики серцево-судинних захворювань.

 

 

Управління охорони здоров’я  Луцької міської ради

 

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Продовження співпраці по Світовому банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

12 липня 2018 року комунальні заклади центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комплектів медичного обладнання, яке було закуплене в рамках реалізації Cубпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на суму 225 …