Заходи до Всесвітнього дня здоров’я для лучан

Новини

Щороку  7 квітня відзначається Всесвітній  день здоров’я, який проходить під різними девізами.  Гасло дня  2018 року  – «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди».

Здоров’я — це найважливіша цінність для кожної людини. Гарне здоров’я – умова і гарантія благополучного і щасливого життя.

Турбота про здоров’я – це не тільки обов’язок кожної людини, але і широкий спектр заходів, що проводяться громадськими і державними організаціями, системами охорони здоров’я.

В цей день  проводяться заходи для того, щоб  люди могли зрозуміти, як багато значить здоров’я в їхньому житті. А органи, заклади охорони здоров’я, медичні працівники  покликані вирішити питання, щодо  покращення стану здоров’я людей.

       

Тому обласна організація Товариства Червоного Хреста України спільно з обласним та міським управліннями охорони здоров’я  провели майстер-клас з основ надання першої  медичної допомоги, а працівники екстренної медичної допомоги провели відповідні навчання .

 

      

У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо: усім лучанам надійного його збереження, усім хворим – якнайшвидшого одужання, медикам – хорошої матеріальної і технічної бази та особистих здобутків на нелегкій ниві охорони здоров’я.

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

 

 

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Продовження співпраці по Світовому банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

12 липня 2018 року комунальні заклади центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комплектів медичного обладнання, яке було закуплене в рамках реалізації Cубпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на суму 225 …