Заходи до Всесвітнього дня здоров’я для лучан

Новини

Щороку  7 квітня відзначається Всесвітній  день здоров’я, який проходить під різними девізами.  Гасло дня  2018 року  – «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди».

Здоров’я — це найважливіша цінність для кожної людини. Гарне здоров’я – умова і гарантія благополучного і щасливого життя.

Турбота про здоров’я – це не тільки обов’язок кожної людини, але і широкий спектр заходів, що проводяться громадськими і державними організаціями, системами охорони здоров’я.

В цей день  проводяться заходи для того, щоб  люди могли зрозуміти, як багато значить здоров’я в їхньому житті. А органи, заклади охорони здоров’я, медичні працівники  покликані вирішити питання, щодо  покращення стану здоров’я людей.

       

Тому обласна організація Товариства Червоного Хреста України спільно з обласним та міським управліннями охорони здоров’я  провели майстер-клас з основ надання першої  медичної допомоги, а працівники екстренної медичної допомоги провели відповідні навчання .

 

      

У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо: усім лучанам надійного його збереження, усім хворим – якнайшвидшого одужання, медикам – хорошої матеріальної і технічної бази та особистих здобутків на нелегкій ниві охорони здоров’я.

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

 

 

Новини
Медичний кластер: нова віха реформ

 Про створення медичного кластера, як форми проведення медичної реформи у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня” розповіли: головний лікар КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги” – Ігор Гнетньов, голова громадської організації “Захистимо людину” –  Олександр Слабенко, голова правління членської благодійної організації “Муніципальна лікарняна каса” – Федір Кошель. Перегляд програми за …

Новини
Медична реформа: як обрати лікаря своїй дитині?

Про те як обрати лікаря своїй дитині та підписати декларацію розповіла  – головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лещинська у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня”. Перегляд програми за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Eie9KkcMJYM Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук у студії ТРК Аверс

15 червня у програмі “Тема дня” на телеканалі ТРК Аверс  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук розповів про урочисті заходи  у  комунальних лікувально-профілактичних закладах м. Луцька з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Програму  пропонуємо переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=5iclHnjXgoA   Управління охрони здоров’я Луцької міської ради