Звіт про роботу КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Новини

Відбулося засідання Луцької міської ради на якому з питання “Про роботу КЗ Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2” доповідала головний лікар Ганна Кравчук.

Інформація – звіт Кравчук  (додається)

Доповідачка дала відповіді на запитання членів виконкому, щодо початку підписної кампанії «Обери свого лікаря», її організації в закладі та запевнила, що вона буде проведена чітко, віждповідно до вимог наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503  “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу”

   Також  повідомила про покращення  матеріально-технічного забезпечення закладу та  проведення капітального ремонту приміщення колишньої  апптеки № 133 під амбулаторію №5 на вул. Гордіюк, 39, яке було здійснено за кошти бюджету розвитку міста на суму – 2364 тис. грн. Для оснащення амбулаторії сесією міської ради було додатково виділено 531,5 тис. грн.

Амбулаторія в січні цього року розпочала повноцінно роботу, що має тільки позитивні відгуки від мешканців мікрорайону.

Ганна Кравчук проінформувала, що вже в цьому році проведено тендерні процедури із закупівлі ренгенологічного апарату з  цифровою обробкою даних на два робочих місця для чого у бюджеті  передбачено 2,2 млн. грн.

По наслідках розгляду питання прийнято рішення виконкому Луцької міської ради.

 

 

Управління охорони здоров’я  Луцької міської ради

Новини
Проведення підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3»

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук  відвідав з робочим візитом  КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3», де ознайомився з ходом виконання вимог  наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає …

Новини
Продовження ознайомлення із закладами охорони здоров’я м. Луцька

У рамках  проекту «Рятуємо по-європейськи», начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  ради  Микола Якимчук продовжив ознайомлювати делегацю  з Республіки Польща з роботою комунальних медичних  закладів. Представники делегації  на чолі з старостою Бартошицького повіту Войцехом Прокоцьким відвідали Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,  де ознайомилися з роботою централізованої …

Новини
Налагодження співпраці між закладами охорони здоров’я м. Луцька та м. Бартошице Республіки Польща.

У рамках проекту «Рятуємо по-європейськи», який організований закладами освіти  м. Луцька (координатор  директор КЗ «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького» Олександр Мишковець)  та зі сторони Республіки Польща (директор об’єднання шкіл понад гімназійних №2 імені Елізи Ожешкової м. Бартошице  Варміно – Мазурського воєводства Збігнєв Петшак)  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  …