Селекторна нарада з питань ситуації із захворюваності на кір у Волинській області

Новини

Виконуючий повноваження Луцького міського голови, секретар міської ради Пустовіт Г.О., начальники управлінь з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кирилюк Ю.В., освіти  Лещенко З.Б., охорони здоров’я міської ради Якимчук М.А. взяли участь у селекторній нараді з питань ситуації щодо захворюваності на кір у Волинській області, яку проводила заступник голови обласної державної адміністрації Мишковець С.Є.

У нараді також взяли участь головні лікарі комунальних закладів охорони здоров’я, які опікуються питаннями профілактики та лікування  кору : Гнєтньов І.В., Кривдік Л.О., Лещинська О.П., Максимюк В.Б., Пахарчук В.М.

З відповідною інформацією на нараді виступили начальник управління охорони здоров’я ОДА Ващенюк І.C. та директор державної установи «Волинський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України»  Янко Н.В.

Керівникам комунальних закладів охорони здоров’я були поставлені чіткі завдання, щодо виконання заходів з профілактики захворюваності на кір та активізації роботи щодо проведення щеплень від цього інфекційного захворювання.

У 2018 році у Луцьку було виявлено два випадки кору, при епідрозслідуванні яких виявилося, що діти не були повністю вакциновані. Розроблено план заходів щодо їх локалізації. Є лише один спосіб захиститися від цієї хвороби – вакцинуватися, лише вакцинація створює імунітет від цієї хвороби. Вакцин для проведення щеплень у місті є достатньо, а тому медики закликають провести щеплення своїм дітям від кору та інших інфекційних захворювань.

Крім того начальник управління охорони здоров’я міської ради  Якимчук М.А. в кінці наради звернувся до керівників комунальних закладів, щодо початку з 02.04.2018  кампаній укладання декларацій з сімейними лікарями та наголосив на тому, щоб медичні працівники чітко дотримуватись вимог наказу МОЗ України від 19.03.2018 № 504 “Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги” та від 19.03.18 р. № 503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу”, проводили відповідну роз’яснювальну роботу серед пацієнтів та засобах масової інформації.

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Форум здоров’я для людей поважного віку

Сьогодні у актовому залі Волинського обласного госпіталю для ветеранів війни за підтримки  Волинської обласної ради,  Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради,  вперше відбувся форум здоров’я для людей поважного віку.    Для роботи у Форумі в якості учасників були запрошені  люди поважного віку 55+ Волинської області та України від …

Новини
Медичний кластер: нова віха реформ

 Про створення медичного кластера, як форми проведення медичної реформи у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня” розповіли: головний лікар КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги” – Ігор Гнетньов, голова громадської організації “Захистимо людину” –  Олександр Слабенко, голова правління членської благодійної організації “Муніципальна лікарняна каса” – Федір Кошель. Перегляд програми за …

Новини
Медична реформа: як обрати лікаря своїй дитині?

Про те як обрати лікаря своїй дитині та підписати декларацію розповіла  – головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лещинська у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня”. Перегляд програми за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Eie9KkcMJYM Управління охорони здоров’я Луцької міської ради