Селекторна нарада з питань ситуації із захворюваності на кір у Волинській області

Новини

Виконуючий повноваження Луцького міського голови, секретар міської ради Пустовіт Г.О., начальники управлінь з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кирилюк Ю.В., освіти  Лещенко З.Б., охорони здоров’я міської ради Якимчук М.А. взяли участь у селекторній нараді з питань ситуації щодо захворюваності на кір у Волинській області, яку проводила заступник голови обласної державної адміністрації Мишковець С.Є.

У нараді також взяли участь головні лікарі комунальних закладів охорони здоров’я, які опікуються питаннями профілактики та лікування  кору : Гнєтньов І.В., Кривдік Л.О., Лещинська О.П., Максимюк В.Б., Пахарчук В.М.

З відповідною інформацією на нараді виступили начальник управління охорони здоров’я ОДА Ващенюк І.C. та директор державної установи «Волинський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України»  Янко Н.В.

Керівникам комунальних закладів охорони здоров’я були поставлені чіткі завдання, щодо виконання заходів з профілактики захворюваності на кір та активізації роботи щодо проведення щеплень від цього інфекційного захворювання.

У 2018 році у Луцьку було виявлено два випадки кору, при епідрозслідуванні яких виявилося, що діти не були повністю вакциновані. Розроблено план заходів щодо їх локалізації. Є лише один спосіб захиститися від цієї хвороби – вакцинуватися, лише вакцинація створює імунітет від цієї хвороби. Вакцин для проведення щеплень у місті є достатньо, а тому медики закликають провести щеплення своїм дітям від кору та інших інфекційних захворювань.

Крім того начальник управління охорони здоров’я міської ради  Якимчук М.А. в кінці наради звернувся до керівників комунальних закладів, щодо початку з 02.04.2018  кампаній укладання декларацій з сімейними лікарями та наголосив на тому, щоб медичні працівники чітко дотримуватись вимог наказу МОЗ України від 19.03.2018 № 504 “Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги” та від 19.03.18 р. № 503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу”, проводили відповідну роз’яснювальну роботу серед пацієнтів та засобах масової інформації.

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Проведення підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3»

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук  відвідав з робочим візитом  КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3», де ознайомився з ходом виконання вимог  наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає …

Новини
Продовження ознайомлення із закладами охорони здоров’я м. Луцька

У рамках  проекту «Рятуємо по-європейськи», начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  ради  Микола Якимчук продовжив ознайомлювати делегацю  з Республіки Польща з роботою комунальних медичних  закладів. Представники делегації  на чолі з старостою Бартошицького повіту Войцехом Прокоцьким відвідали Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,  де ознайомилися з роботою централізованої …

Новини
Налагодження співпраці між закладами охорони здоров’я м. Луцька та м. Бартошице Республіки Польща.

У рамках проекту «Рятуємо по-європейськи», який організований закладами освіти  м. Луцька (координатор  директор КЗ «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького» Олександр Мишковець)  та зі сторони Республіки Польща (директор об’єднання шкіл понад гімназійних №2 імені Елізи Ожешкової м. Бартошице  Варміно – Мазурського воєводства Збігнєв Петшак)  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  …