Нарада МОЗ України щодо старту кампанії з вибору лікаря

Новини

Уже у квітні розпочинається довгострокова національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї»: українці будуть   вибирати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів і підписувати з ними декларації.

Міністерство охорони здоров’я напередодні старту національної кампанії з вибору лікаря зібрало керівників департаментів та управлінь охорони здоров’я з усієї України.

У складі делегації від Волинської області були начальник Управління охорони здоров’я Волинської обласної  державної адміністрації  Ігор Ващенюк та начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук.

Нараду відкрила в.о Міністра охорони здоров’я України Ульяна Супрун, яка проінформувала, що 28.03.2018 відбулося засідання Кабінету Міністрів України на якому прийнято 18 урядових документів, щодо виконання Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», які найближчим часом будуть оприлюднені та висловила впевненість, що підписна кампанія пройде чітко та організовано.

 

Заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк наголосив, що підписані та оприлюднені накази МОЗ:

№503 від 19.03.2018 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу” 

 http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE31799.html

№504 від19.03.2018. ”Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги” 

 http://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-19032018–504-pro-zatverdzhennja-porjadku-nadannja-pervinnoi-medichnoi-dopomogi

Під час наради керівники обласних департаментів та міських  управлінь охорони здоров’я, отримали інформацію від керівництва МОЗ України,  експертів як розпочати кампанію, щоб це було комфортно для лікарів і пацієнтів. Адже вже починаючи з понеділка люди почнуть приходити до закладів первинної медичної допомоги, на яких є знак «Тут можна обрати свого лікаря», і важливо уникнути ажіотажу і черг. Для цього у закладі необхідно визначити відповідальних осіб, які будуть вносити дані у декларації.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Проведення підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3»

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук  відвідав з робочим візитом  КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3», де ознайомився з ходом виконання вимог  наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає …

Новини
Продовження ознайомлення із закладами охорони здоров’я м. Луцька

У рамках  проекту «Рятуємо по-європейськи», начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  ради  Микола Якимчук продовжив ознайомлювати делегацю  з Республіки Польща з роботою комунальних медичних  закладів. Представники делегації  на чолі з старостою Бартошицького повіту Войцехом Прокоцьким відвідали Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,  де ознайомилися з роботою централізованої …

Новини
Налагодження співпраці між закладами охорони здоров’я м. Луцька та м. Бартошице Республіки Польща.

У рамках проекту «Рятуємо по-європейськи», який організований закладами освіти  м. Луцька (координатор  директор КЗ «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького» Олександр Мишковець)  та зі сторони Республіки Польща (директор об’єднання шкіл понад гімназійних №2 імені Елізи Ожешкової м. Бартошице  Варміно – Мазурського воєводства Збігнєв Петшак)  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  …