Нарада МОЗ України щодо старту кампанії з вибору лікаря

Новини

Уже у квітні розпочинається довгострокова національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї»: українці будуть   вибирати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів і підписувати з ними декларації.

Міністерство охорони здоров’я напередодні старту національної кампанії з вибору лікаря зібрало керівників департаментів та управлінь охорони здоров’я з усієї України.

У складі делегації від Волинської області були начальник Управління охорони здоров’я Волинської обласної  державної адміністрації  Ігор Ващенюк та начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук.

Нараду відкрила в.о Міністра охорони здоров’я України Ульяна Супрун, яка проінформувала, що 28.03.2018 відбулося засідання Кабінету Міністрів України на якому прийнято 18 урядових документів, щодо виконання Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», які найближчим часом будуть оприлюднені та висловила впевненість, що підписна кампанія пройде чітко та організовано.

 

Заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк наголосив, що підписані та оприлюднені накази МОЗ:

№503 від 19.03.2018 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу” 

 http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE31799.html

№504 від19.03.2018. ”Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги” 

 http://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-19032018–504-pro-zatverdzhennja-porjadku-nadannja-pervinnoi-medichnoi-dopomogi

Під час наради керівники обласних департаментів та міських  управлінь охорони здоров’я, отримали інформацію від керівництва МОЗ України,  експертів як розпочати кампанію, щоб це було комфортно для лікарів і пацієнтів. Адже вже починаючи з понеділка люди почнуть приходити до закладів первинної медичної допомоги, на яких є знак «Тут можна обрати свого лікаря», і важливо уникнути ажіотажу і черг. Для цього у закладі необхідно визначити відповідальних осіб, які будуть вносити дані у декларації.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Медичний кластер: нова віха реформ

 Про створення медичного кластера, як форми проведення медичної реформи у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня” розповіли: головний лікар КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги” – Ігор Гнетньов, голова громадської організації “Захистимо людину” –  Олександр Слабенко, голова правління членської благодійної організації “Муніципальна лікарняна каса” – Федір Кошель. Перегляд програми за …

Новини
Медична реформа: як обрати лікаря своїй дитині?

Про те як обрати лікаря своїй дитині та підписати декларацію розповіла  – головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лещинська у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня”. Перегляд програми за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Eie9KkcMJYM Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук у студії ТРК Аверс

15 червня у програмі “Тема дня” на телеканалі ТРК Аверс  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук розповів про урочисті заходи  у  комунальних лікувально-профілактичних закладах м. Луцька з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Програму  пропонуємо переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=5iclHnjXgoA   Управління охрони здоров’я Луцької міської ради