Волонтерська допомога військовим лікарям

Новини

Нещодавно делегація медиків м. Луцька на чолі з начальником управління охорони здоров’я Луцької міської ради Миколою Якимчуком доставили на передову волонтерську допомогу медичній службі  десантно – штурмові бригади морської піхоти Збройних Сил України за місцем дислокації  у м. Маріуполь та лучанам, що проходять службу в полку «Азов».
Вантаж, а саме: медичні засоби, медикаменти, засоби особистої гігієни, побутові та господарчі товари, волинські гостинці: (цукерки, печиво, ковбаси, кетчупи, майонези, домашні закрутки та інше) був  споряджений за сприянням працівників медичних закладів Луцька, БО «Муніципальна каса»,  ГО «Допоможемо собі», депутата Луцької міської ради – А.Соломатіна, керівників ГУ «Держпродспоживслужби»,  ПрАТ «Волиньхолдинг», підприємців  Б.Пруса,  Ю.Пікути, Р. Шоломовича.

«Після спілкування з воїнами, які перебуваючи на передовій не шкодують свого життя за незалежність  України, хочеться ще більше допомагати їм, адже завдяки їм, ми спимо спокійно в наших домівках, працюємо, наші діти не чують вибухів тієї страшної війни. Війна це дуже страшно. Страшно те, що гинуть наші молоді хлопці. Хочу подякувати нашим воїнам в зоні АТО за їхню мужність, патріотизм та любов до нашої України» –  проінформував Микола Якимчук. Військові медики та військовослужбовці Збройних Сил України щиро дякували за волонтерську допомогу.

 

Луцькі медики ознайомилися з організацією медичної допомоги морським піхотинцям та воїнам національної гвардії України військовими медиками та намітили шляхи дальшої співпраці.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Проведення підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3»

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук  відвідав з робочим візитом  КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3», де ознайомився з ходом виконання вимог  наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає …

Новини
Продовження ознайомлення із закладами охорони здоров’я м. Луцька

У рамках  проекту «Рятуємо по-європейськи», начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  ради  Микола Якимчук продовжив ознайомлювати делегацю  з Республіки Польща з роботою комунальних медичних  закладів. Представники делегації  на чолі з старостою Бартошицького повіту Войцехом Прокоцьким відвідали Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,  де ознайомилися з роботою централізованої …

Новини
Налагодження співпраці між закладами охорони здоров’я м. Луцька та м. Бартошице Республіки Польща.

У рамках проекту «Рятуємо по-європейськи», який організований закладами освіти  м. Луцька (координатор  директор КЗ «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького» Олександр Мишковець)  та зі сторони Республіки Польща (директор об’єднання шкіл понад гімназійних №2 імені Елізи Ожешкової м. Бартошице  Варміно – Мазурського воєводства Збігнєв Петшак)  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  …