Установча зустріч з підтримки місцевих команд до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці

Новини

06.03.2018 у м. Киїєві відбулася установча зустріч  з підтримки місцевих команд в рамках підготовки до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці.

Організатори зустрічі  Міністерство охорони здоров’я спільно з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», Deloitte Consulting LLP.

Участь у зустрічі взяли заступник начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Віктор Глухманюк та заступник головного лікаря з економічних питань КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Слабенко.

На зустрічі розглянулись питання дорожньої карти з впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці, особливості автономізації закладів охорони здоров’я, питання формування спроможної мережі, розвитку місцевих команд, а також деталі, підходи та етапи надання методологічної допомоги.

Заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк наголосив, що реформа розпочнеться у липні, коли перші заклади отримають фінансування за новою моделлю. Однак, щоб це зробити, заклади первинної медичної допомоги  повинні ретельно підготуватись до змін.

До 1 липня 2018  експерти Міністерства охорони здоров’я України та проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» проведуть серію вебінарів, онлайн-консультацій та тренінгів для громад-лідерів щодо юридичних аспектів автономізації, оцінки наявної мережі первинної медичної допомоги, побудови спроможної мережі первинної медичної допомоги  та планування кадрового ресурсу. Команди мають навчитися формувати фінансовий план, оцінювати наявне оснащення закладу і технічну спроможність для впровадження електронної системи.

У найближчі кілька місяців наша команда спільно з командою Міністерства охорони здоров’я України проведе велику роботу для надання технічної допомоги громадам. Разом ми напрацюємо досвід, який наступні сотні громад зможуть використовувати вже самостійно на шляху входження в медичну реформу», — наголосила керівник проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» Ната Аваліані.

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Участь у селекторній нараді щодо стану виконання урядової програми “Доступні ліки”

     6 березня 2018 року під керівництвом Віце – прем’єр – міністра України Павла Розенка відбулася селекторна нарада, щодо стану забезпечення Урядової програми «Доступні ліки» та стану проведення вакцинації населення. У нараді прийняли участь в.о. повноважень міського голови Григорій Пустовіт та начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук. …

Новини
Як впроваджується медична реформа, розмова із заступником міністра охорони здоров’я Павлом Ковтонюком.

Реформа медицини не буде швидкою. Або зміниться вся країна, або ніхто Перегляд за посиланням: https://gazeta.ua/articles/politics/_reforma-medicini-ne-bude-shvidkoyu-abo-zminitsya-vsya-krayina-abo-nihto/823786

Новини
Нацперелік: МОЗ підготував практичні рекомендації для стаціонарних закладів охорони здоров’я

http://moz.gov.ua/uploads/0/3766-nacperelic_broshure_press_final.pdf https://drive.google.com/file/d/1eAYXae7BvxQoER7qwODVqVdbjicKfyJF/view https://drive.google.com/file/d/1nAkwsd0foQrigX8gx-WYOa7jJMTQuSOe/view