Установча зустріч з підтримки місцевих команд до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці

Новини

06.03.2018 у м. Киїєві відбулася установча зустріч  з підтримки місцевих команд в рамках підготовки до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці.

Організатори зустрічі  Міністерство охорони здоров’я спільно з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», Deloitte Consulting LLP.

Участь у зустрічі взяли заступник начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Віктор Глухманюк та заступник головного лікаря з економічних питань КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Слабенко.

На зустрічі розглянулись питання дорожньої карти з впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці, особливості автономізації закладів охорони здоров’я, питання формування спроможної мережі, розвитку місцевих команд, а також деталі, підходи та етапи надання методологічної допомоги.

Заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк наголосив, що реформа розпочнеться у липні, коли перші заклади отримають фінансування за новою моделлю. Однак, щоб це зробити, заклади первинної медичної допомоги  повинні ретельно підготуватись до змін.

До 1 липня 2018  експерти Міністерства охорони здоров’я України та проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» проведуть серію вебінарів, онлайн-консультацій та тренінгів для громад-лідерів щодо юридичних аспектів автономізації, оцінки наявної мережі первинної медичної допомоги, побудови спроможної мережі первинної медичної допомоги  та планування кадрового ресурсу. Команди мають навчитися формувати фінансовий план, оцінювати наявне оснащення закладу і технічну спроможність для впровадження електронної системи.

У найближчі кілька місяців наша команда спільно з командою Міністерства охорони здоров’я України проведе велику роботу для надання технічної допомоги громадам. Разом ми напрацюємо досвід, який наступні сотні громад зможуть використовувати вже самостійно на шляху входження в медичну реформу», — наголосила керівник проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» Ната Аваліані.

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Форум здоров’я для людей поважного віку

Сьогодні у актовому залі Волинського обласного госпіталю для ветеранів війни за підтримки  Волинської обласної ради,  Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради,  вперше відбувся форум здоров’я для людей поважного віку.    Для роботи у Форумі в якості учасників були запрошені  люди поважного віку 55+ Волинської області та України від …

Новини
Медичний кластер: нова віха реформ

 Про створення медичного кластера, як форми проведення медичної реформи у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня” розповіли: головний лікар КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги” – Ігор Гнетньов, голова громадської організації “Захистимо людину” –  Олександр Слабенко, голова правління членської благодійної організації “Муніципальна лікарняна каса” – Федір Кошель. Перегляд програми за …

Новини
Медична реформа: як обрати лікаря своїй дитині?

Про те як обрати лікаря своїй дитині та підписати декларацію розповіла  – головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лещинська у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня”. Перегляд програми за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Eie9KkcMJYM Управління охорони здоров’я Луцької міської ради