Установча зустріч з підтримки місцевих команд до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці

Новини

06.03.2018 у м. Киїєві відбулася установча зустріч  з підтримки місцевих команд в рамках підготовки до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці.

Організатори зустрічі  Міністерство охорони здоров’я спільно з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», Deloitte Consulting LLP.

Участь у зустрічі взяли заступник начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Віктор Глухманюк та заступник головного лікаря з економічних питань КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Слабенко.

На зустрічі розглянулись питання дорожньої карти з впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці, особливості автономізації закладів охорони здоров’я, питання формування спроможної мережі, розвитку місцевих команд, а також деталі, підходи та етапи надання методологічної допомоги.

Заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк наголосив, що реформа розпочнеться у липні, коли перші заклади отримають фінансування за новою моделлю. Однак, щоб це зробити, заклади первинної медичної допомоги  повинні ретельно підготуватись до змін.

До 1 липня 2018  експерти Міністерства охорони здоров’я України та проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» проведуть серію вебінарів, онлайн-консультацій та тренінгів для громад-лідерів щодо юридичних аспектів автономізації, оцінки наявної мережі первинної медичної допомоги, побудови спроможної мережі первинної медичної допомоги  та планування кадрового ресурсу. Команди мають навчитися формувати фінансовий план, оцінювати наявне оснащення закладу і технічну спроможність для впровадження електронної системи.

У найближчі кілька місяців наша команда спільно з командою Міністерства охорони здоров’я України проведе велику роботу для надання технічної допомоги громадам. Разом ми напрацюємо досвід, який наступні сотні громад зможуть використовувати вже самостійно на шляху входження в медичну реформу», — наголосила керівник проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» Ната Аваліані.

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Продовження співпраці по Світовому банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

12 липня 2018 року комунальні заклади центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комплектів медичного обладнання, яке було закуплене в рамках реалізації Cубпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на суму 225 …