Установча зустріч з підтримки місцевих команд до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці

Новини

06.03.2018 у м. Киїєві відбулася установча зустріч  з підтримки місцевих команд в рамках підготовки до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці.

Організатори зустрічі  Міністерство охорони здоров’я спільно з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», Deloitte Consulting LLP.

Участь у зустрічі взяли заступник начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Віктор Глухманюк та заступник головного лікаря з економічних питань КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Слабенко.

На зустрічі розглянулись питання дорожньої карти з впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці, особливості автономізації закладів охорони здоров’я, питання формування спроможної мережі, розвитку місцевих команд, а також деталі, підходи та етапи надання методологічної допомоги.

Заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк наголосив, що реформа розпочнеться у липні, коли перші заклади отримають фінансування за новою моделлю. Однак, щоб це зробити, заклади первинної медичної допомоги  повинні ретельно підготуватись до змін.

До 1 липня 2018  експерти Міністерства охорони здоров’я України та проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» проведуть серію вебінарів, онлайн-консультацій та тренінгів для громад-лідерів щодо юридичних аспектів автономізації, оцінки наявної мережі первинної медичної допомоги, побудови спроможної мережі первинної медичної допомоги  та планування кадрового ресурсу. Команди мають навчитися формувати фінансовий план, оцінювати наявне оснащення закладу і технічну спроможність для впровадження електронної системи.

У найближчі кілька місяців наша команда спільно з командою Міністерства охорони здоров’я України проведе велику роботу для надання технічної допомоги громадам. Разом ми напрацюємо досвід, який наступні сотні громад зможуть використовувати вже самостійно на шляху входження в медичну реформу», — наголосила керівник проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» Ната Аваліані.

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Чергова зустріч робочої групи з паліативної допомоги

Сьогодні  в актовому залі  КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» відбулася  робоча зустріч з обговорення розвитку паліативної допомоги в м. Луцьку в якій взяли участь представники закладів первинної медико-санітарної допомоги. З вступним словом до присутніх звернулася завідувачка інформаційно-аналітичним відділом при управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради Тетяна Князькова, де розповіла про …

Новини
19 травня Всесвітній день сімейного лікаря

Сімейний лікар – це комплексний постійний нагляд та турбота за Вашим станом здоров’я. Це людина, яка день за днем буде допомагати Вам та Вашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги. Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє …

Новини
Всеукраїнська науково-практична конференція інфекціоністів у м. Луцьку

Сьогодні розпочалася науково-практична конференція «кров’яні інфекції як загальнодержавна програма». Організатори конференції –   Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів. У форумі взяли участь більше сотні лікарів різних спеціальностей (інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, організатори охорони здоров’я, спеціалісти профілактичної медицини. Відкрив конференцію президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НМАН України, засужений діяч науки і …