Підсумкова колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Новини

   22 лютого 2018 року відбулося засідання підсумкової колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участю заступника голови Волинської обласної державної адміністрації Світлани Мишковець, заступника голови Волинської обласної ради Романа Карпюка , голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я людини, материнства і дитинства Олександра Зінчука та членами колегії начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Миколи Якимчука , головного  лікаря комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня» Лариси Духневич та ін.

Про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я області у 2017 році та напрямки роботи на 2018 рік доповів начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк.

Також він відзначив, що протягом 2017 року здійснена відповідна робота по реформуванню галузі охорони здоров’я, зокрема по покращенню якості надання медичної допомоги населенню, забезпеченню її доступності та своєчасності, охороні материнства і дитинства, розвитку первинної медичної допомоги, вдосконаленню спеціалізованої медичної допомоги населенню області.

Членами колегії обговорювались проблемні питання у сфері охорони здоров’я області, висловлювались пропозиції щодо розподілу молодих спеціалістів, оптимізації ліжкового фонду, а також піднімалось питання про перспективні плани формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги в адміністративно-територіальних одиницях області.

Акцентувалась увага на забезпеченні умов у медичних закладах первинної ланки для проведення реєстрації в електронній системі охорони здоров’я: закладів з надання первинної медичної допомоги, лікарів первинної ланки та декларацій між лікарями і пацієнтами та посиленні співпраці з органами місцевого самоврядування з питань удосконалення функціонування закладів охорони здоров’я у сільській місцевості.

На завершення колегії начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк закликав працівників галузі спрямувати всі зусилля на виконання пріоритетних завдань та забезпечити населення області якісною і доступною медичною допомогою.

Новини
19 травня Всесвітній день сімейного лікаря

Сімейний лікар – це комплексний постійний нагляд та турбота за Вашим станом здоров’я. Це людина, яка день за днем буде допомагати Вам та Вашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги. Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє …

Новини
Всеукраїнська науково-практична конференція інфекціоністів у м. Луцьку

Сьогодні розпочалася науково-практична конференція «кров’яні інфекції як загальнодержавна програма». Організатори конференції –   Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів. У форумі взяли участь більше сотні лікарів різних спеціальностей (інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, організатори охорони здоров’я, спеціалісти профілактичної медицини. Відкрив конференцію президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НМАН України, засужений діяч науки і …

Новини
“Одягни вишиванку” у третій четвер травня

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до …