Підсумкова колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Новини

   22 лютого 2018 року відбулося засідання підсумкової колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участю заступника голови Волинської обласної державної адміністрації Світлани Мишковець, заступника голови Волинської обласної ради Романа Карпюка , голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я людини, материнства і дитинства Олександра Зінчука та членами колегії начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Миколи Якимчука , головного  лікаря комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня» Лариси Духневич та ін.

Про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я області у 2017 році та напрямки роботи на 2018 рік доповів начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк.

Також він відзначив, що протягом 2017 року здійснена відповідна робота по реформуванню галузі охорони здоров’я, зокрема по покращенню якості надання медичної допомоги населенню, забезпеченню її доступності та своєчасності, охороні материнства і дитинства, розвитку первинної медичної допомоги, вдосконаленню спеціалізованої медичної допомоги населенню області.

Членами колегії обговорювались проблемні питання у сфері охорони здоров’я області, висловлювались пропозиції щодо розподілу молодих спеціалістів, оптимізації ліжкового фонду, а також піднімалось питання про перспективні плани формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги в адміністративно-територіальних одиницях області.

Акцентувалась увага на забезпеченні умов у медичних закладах первинної ланки для проведення реєстрації в електронній системі охорони здоров’я: закладів з надання первинної медичної допомоги, лікарів первинної ланки та декларацій між лікарями і пацієнтами та посиленні співпраці з органами місцевого самоврядування з питань удосконалення функціонування закладів охорони здоров’я у сільській місцевості.

На завершення колегії начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк закликав працівників галузі спрямувати всі зусилля на виконання пріоритетних завдань та забезпечити населення області якісною і доступною медичною допомогою.

Новини
Установча зустріч з підтримки місцевих команд до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці

06.03.2018 у м. Киїєві відбулася установча зустріч  з підтримки місцевих команд в рамках підготовки до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці. Організатори зустрічі  Міністерство охорони здоров’я спільно з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», Deloitte Consulting LLP. Участь у зустрічі взяли заступник начальника …

Новини
Участь у селекторній нараді щодо стану виконання урядової програми “Доступні ліки”

     6 березня 2018 року під керівництвом Віце – прем’єр – міністра України Павла Розенка відбулася селекторна нарада, щодо стану забезпечення Урядової програми «Доступні ліки» та стану проведення вакцинації населення. У нараді прийняли участь в.о. повноважень міського голови Григорій Пустовіт та начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук. …

Новини
Як впроваджується медична реформа, розмова із заступником міністра охорони здоров’я Павлом Ковтонюком.

Реформа медицини не буде швидкою. Або зміниться вся країна, або ніхто Перегляд за посиланням: https://gazeta.ua/articles/politics/_reforma-medicini-ne-bude-shvidkoyu-abo-zminitsya-vsya-krayina-abo-nihto/823786