Підсумкова колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Новини

   22 лютого 2018 року відбулося засідання підсумкової колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участю заступника голови Волинської обласної державної адміністрації Світлани Мишковець, заступника голови Волинської обласної ради Романа Карпюка , голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я людини, материнства і дитинства Олександра Зінчука та членами колегії начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Миколи Якимчука , головного  лікаря комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня» Лариси Духневич та ін.

Про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я області у 2017 році та напрямки роботи на 2018 рік доповів начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк.

Також він відзначив, що протягом 2017 року здійснена відповідна робота по реформуванню галузі охорони здоров’я, зокрема по покращенню якості надання медичної допомоги населенню, забезпеченню її доступності та своєчасності, охороні материнства і дитинства, розвитку первинної медичної допомоги, вдосконаленню спеціалізованої медичної допомоги населенню області.

Членами колегії обговорювались проблемні питання у сфері охорони здоров’я області, висловлювались пропозиції щодо розподілу молодих спеціалістів, оптимізації ліжкового фонду, а також піднімалось питання про перспективні плани формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги в адміністративно-територіальних одиницях області.

Акцентувалась увага на забезпеченні умов у медичних закладах первинної ланки для проведення реєстрації в електронній системі охорони здоров’я: закладів з надання первинної медичної допомоги, лікарів первинної ланки та декларацій між лікарями і пацієнтами та посиленні співпраці з органами місцевого самоврядування з питань удосконалення функціонування закладів охорони здоров’я у сільській місцевості.

На завершення колегії начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк закликав працівників галузі спрямувати всі зусилля на виконання пріоритетних завдань та забезпечити населення області якісною і доступною медичною допомогою.

Новини
Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що …

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Продовження співпраці по Світовому банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

12 липня 2018 року комунальні заклади центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комплектів медичного обладнання, яке було закуплене в рамках реалізації Cубпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на суму 225 …