Засідання Координаційної ради «Асоціації Стоматологів України»

Новини

01-02 лютого 2018 року в м. Києві відбулося засідання Координаційної ради  ГО «Асоціація Стоматологів України». Серед  запрошених була  делегація  КЛПЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка» у складі головного лікаря Кобися О.Ю.,  заступника головного лікаря  Рябченко Н.Г. та завідуючого ортопедичним відділенням № 1  Примачука І.В.

01.02.2018  делегати ознайомились з роботою стоматологічної поліклініки Дніпровського району м.Києва, яка на відміну від Луцької  стоматологічної поліклініки  працює і готується до реформування у не простих умовах.

02.02.2018 року відбулося засідання Координаційної ради  ГО «Асоціація Стоматологів України»,  в якому виступили доповідачі:

  1. Президент ГО «Асоціації Стоматологів України», професор кафедри стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, голова «Асоціації Стоматологів України» Мазур І.П.
  2. Генеральний секретар ГО «Асоціації Стоматологів України», завідувач кафедри післядипломної освіти «Українська медична стоматологічна академія». професор, член «Асоціації Стоматологів України» Скрипник Г.І.
  3. Віце-президент ГО «Асоціації Стоматологів України», завідуючий кафедри стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, член центральної атестаційної комісії МОЗ України Павленко О.В.

На засіданні Координаційної ради до виступу запросили головного лікаря КЛПЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка»  Кобися О.Ю. У своїй інформації  він розповів про  роботу поліклініки її досягнення, запровадження нововведеня,  готовність закладу до реформування та запросив бажаючих ознайомитисьз  досвідом роботи.

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

 

Новини
Тема дня “Зимовий травматизм”

Травма під час ожеледі – найбільш поширена причина звернення до травмпункту взимку. Під час перепадів температури і замерзання підталого снігу на тротуарах звернення до травматологів  зростає в десятки разів. Про те, як себе вести, щоб не отримати травму в ожеледь та як працюють комунальні служби міста, в прямому ефірі Волинського …

Новини
15 лютого – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ онкохворої дитини

Слова «онкологія» і «рак» у кожного з нас викликають якщо не жах, то почуття приреченості, безнадійності. Словосполучення «дитячий рак» важко вкладається в свідомість. Боротьба за життя онкохворої дитини – це війна, війна жорстока і нещадна, перемога в цій війні – врятоване життя. Онкологія – хвороба підступна, вона підкрадається непомітно і …

Новини
Інформаційний семінар “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”для людей з інвалідністю

14 лютого  за сприяння Волинської обласної благодійної організації стомованих інвалідів”АСТОМ-ВОЛИНЬ”, начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчука Миколи Арсентійовича, його заступника Глухманюка Віктора Миколайовича проведено інформаційний семінар для людей з інвалідністю “Про набуття чинності Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”. Захід відбувся у  бібліотеці філії 10, …