В КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» відбулася колегія про підсумки роботи за 2017 рік

Новини

Сьогодні відбулося  засідання колегії управління охорони здоров’я міської ради, на якому розглянули питання «Про підсумки роботи галузі охорони здоров’я м. Луцька у 2017 році та завдання на 2018 рік».

На колегію були запрошені секретар міської ради Григорій Пустовіт, голова постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови Майя Шостак, заступник начальника  управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Валерій Руцький, голова  обласної організації  профспілки працівників охорони здоров’я Валерій Шахраюк .

З доповіддю  на колегії виступив начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук. У 2017 році галузь охорони здоров’я міста продовжувала роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази, оснащення медичною апаратоурою, запровадження нових форм роботи і передового досвіду, втілення нових методик діагностики та лікування. Микола Якимчук наголосив, що при цьому найефективніше спрацьовувала формула поєднання коштів держави, міської ради, спонсорів та громади. (посилання на презентацію додається). Підсумкова колегія за 2017

В обговоренні доповіді взяли участь   головний лікар КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» – Лариса Духневич,  головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги №1 – Лідія Кривдік,  головний лікар  КЗ «Луцька міська дитяча поліклінка» – Оксана Лещинська.

Також на колегі виступив заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Валерій Руцький, який в першу чергу подякував галузі охорони міста за плідну співпрацю, вказав на позитивну роботу закладів, а також відмітив вагомий  внесок  депутатського  корпусу щодо виділення  10,0 мл.грн.   на ремонт обласної інфекційної лікарні. Голова  обласної організації  профспілок охорони здоров’я Валерій Шахраюк зауважив, що повноцінне забезпечення заробітною платнею працівників міських комунальних закладів охорони здоров’я було здійснено завдяки дофінансуванню із міського бюджету, що є дуже позитивним.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт у своєму виступі зазначив, що міська влада розуміє важливість медичної галузі та  потреби комунальних закладів охорони здоров’я в проведенні ремонтних робіт, придбання  сучасної  медичної  апаратури, він зауважив, що з міського бюджету і надалі будуть виділятися кошти на потреби закладів.

Григорій Пустовіт подякував присутнім за роботу та побажав усім успіхів у 2018 році.

За результатами детального обговорення прийняте відповідне рішення.

(в додатку).

Рішення–колегії-2017-підсумки

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Проведення підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3»

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук  відвідав з робочим візитом  КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3», де ознайомився з ходом виконання вимог  наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає …

Новини
Продовження ознайомлення із закладами охорони здоров’я м. Луцька

У рамках  проекту «Рятуємо по-європейськи», начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  ради  Микола Якимчук продовжив ознайомлювати делегацю  з Республіки Польща з роботою комунальних медичних  закладів. Представники делегації  на чолі з старостою Бартошицького повіту Войцехом Прокоцьким відвідали Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,  де ознайомилися з роботою централізованої …

Новини
Налагодження співпраці між закладами охорони здоров’я м. Луцька та м. Бартошице Республіки Польща.

У рамках проекту «Рятуємо по-європейськи», який організований закладами освіти  м. Луцька (координатор  директор КЗ «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького» Олександр Мишковець)  та зі сторони Республіки Польща (директор об’єднання шкіл понад гімназійних №2 імені Елізи Ожешкової м. Бартошице  Варміно – Мазурського воєводства Збігнєв Петшак)  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  …