Засідання опікунської ради

Новини

Відбулось засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки ( піклування) за головуванням заступника міського голови Олександра Рачкова, начальника управління охорони здоров’я міської ради Миколи Якимчука, заступника начальника департамента соціальної політики Вікторії Клімук, директора територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) м.Луцька, Галини Шатецької, юриста , головного спеціаліста управління охорони здоров’я Луцької міської ради Тетяни Тарасюк.

Член ради, юрист, головний спеціаліст управління охорони здоров’я Тетяна Тарасюк  повідомила, що уравлінням охорони здоров’я Луцької міської ради надаються дві адміністративні послуги, а саме підготовка подань до суду щодо призначення опікунів та піклувальників над недієздатними та обмежено дієздатними громадянами та надання дозволу опікуну від імені недієздатного укладати договори, видавати письмові зобов’язання та відмови від майнових прав.

У 2017 році до управління охорони здоров’я Луцької міської ради через Департамент «Центр надання адміністративних послуг у м. Луцьку» звернувся 15 громадян із заявами про призначення опікунами та піклувальниками.  Управлінням підготовлено та подано до Луцького міськрайонного суду15 заяв.

На кінець 2017 року всього на обліку перебувають 264 недієздатні особи та 20 обмежено дієздатних.

Протягом 2017 року визнано недієздатними – 12 осіб за заявою родичів та призначено 13 опікунів.

Протягом 2017 року 12 недієздатних осіб померли. 5 вибули в інтернатні заклади.

Загалом станом на 23.01.2018 опікунів не призначено – 5 особам, піклувальників – 1особі.

5 недієздатних мають по декілька опікунів.1 обмежено дієздатний має два опікуна.

За поданням управління охорони здоров’я двом особам замінено опікунів.

До Луцького міськрайонного суду подано 15 заяв про призначення опікунів протягом 2017 року. Дві з них знаходяться у провадженні Луцького міськрайонного суду на даний час.

Подано до суду 1 заяву про поновлення цивільної дієздатності особи, яка була  відхилена.

Протягом звітного періоду винесено на розгляд виконавчого комітету 5 проектів рішень про надання дозволу на поміщення недієздатної особи  в психоневрологічний інтернат. Також винесено на розгляд виконавчого комітету 5 проектів рішень про встановлення опіки над майном недієздатних на період їх перебування у психоневрологічному інтернаті.

Протягом 2017 року виконавчим комітетом Луцької міської ради прийнято 5 рішень щодо надання дозволів опікунам від імені недієздатних укладати правочини, які потребують нотаріального посвідчення. Зокрема щодо продажу майна, про надання дозволу на укладення договору про поділ житлового будинку, укладення та підписання договорів. Прийняті рішення виконавчого комітету приймались із врахуванням майнових прав та інтересів недієздатних осіб.

Також на опікунській раді були розглянуті питання щодо встановлення опіки над майном недієздатних осіб, які перебувають в психоневрологічних інтернатах та  звільнення від обов’язків опікунів, які недобросовісно виконують свої обов’язки.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Тема дня “Зимовий травматизм”

Травма під час ожеледі – найбільш поширена причина звернення до травмпункту взимку. Під час перепадів температури і замерзання підталого снігу на тротуарах звернення до травматологів  зростає в десятки разів. Про те, як себе вести, щоб не отримати травму в ожеледь та як працюють комунальні служби міста, в прямому ефірі Волинського …

Новини
15 лютого – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ онкохворої дитини

Слова «онкологія» і «рак» у кожного з нас викликають якщо не жах, то почуття приреченості, безнадійності. Словосполучення «дитячий рак» важко вкладається в свідомість. Боротьба за життя онкохворої дитини – це війна, війна жорстока і нещадна, перемога в цій війні – врятоване життя. Онкологія – хвороба підступна, вона підкрадається непомітно і …

Новини
Інформаційний семінар “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”для людей з інвалідністю

14 лютого  за сприяння Волинської обласної благодійної організації стомованих інвалідів”АСТОМ-ВОЛИНЬ”, начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчука Миколи Арсентійовича, його заступника Глухманюка Віктора Миколайовича проведено інформаційний семінар для людей з інвалідністю “Про набуття чинності Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”. Захід відбувся у  бібліотеці філії 10, …