Засідання опікунської ради

Новини

Відбулось засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки ( піклування) за головуванням заступника міського голови Олександра Рачкова, начальника управління охорони здоров’я міської ради Миколи Якимчука, заступника начальника департамента соціальної політики Вікторії Клімук, директора територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) м.Луцька, Галини Шатецької, юриста , головного спеціаліста управління охорони здоров’я Луцької міської ради Тетяни Тарасюк.

Член ради, юрист, головний спеціаліст управління охорони здоров’я Тетяна Тарасюк  повідомила, що уравлінням охорони здоров’я Луцької міської ради надаються дві адміністративні послуги, а саме підготовка подань до суду щодо призначення опікунів та піклувальників над недієздатними та обмежено дієздатними громадянами та надання дозволу опікуну від імені недієздатного укладати договори, видавати письмові зобов’язання та відмови від майнових прав.

У 2017 році до управління охорони здоров’я Луцької міської ради через Департамент «Центр надання адміністративних послуг у м. Луцьку» звернувся 15 громадян із заявами про призначення опікунами та піклувальниками.  Управлінням підготовлено та подано до Луцького міськрайонного суду15 заяв.

На кінець 2017 року всього на обліку перебувають 264 недієздатні особи та 20 обмежено дієздатних.

Протягом 2017 року визнано недієздатними – 12 осіб за заявою родичів та призначено 13 опікунів.

Протягом 2017 року 12 недієздатних осіб померли. 5 вибули в інтернатні заклади.

Загалом станом на 23.01.2018 опікунів не призначено – 5 особам, піклувальників – 1особі.

5 недієздатних мають по декілька опікунів.1 обмежено дієздатний має два опікуна.

За поданням управління охорони здоров’я двом особам замінено опікунів.

До Луцького міськрайонного суду подано 15 заяв про призначення опікунів протягом 2017 року. Дві з них знаходяться у провадженні Луцького міськрайонного суду на даний час.

Подано до суду 1 заяву про поновлення цивільної дієздатності особи, яка була  відхилена.

Протягом звітного періоду винесено на розгляд виконавчого комітету 5 проектів рішень про надання дозволу на поміщення недієздатної особи  в психоневрологічний інтернат. Також винесено на розгляд виконавчого комітету 5 проектів рішень про встановлення опіки над майном недієздатних на період їх перебування у психоневрологічному інтернаті.

Протягом 2017 року виконавчим комітетом Луцької міської ради прийнято 5 рішень щодо надання дозволів опікунам від імені недієздатних укладати правочини, які потребують нотаріального посвідчення. Зокрема щодо продажу майна, про надання дозволу на укладення договору про поділ житлового будинку, укладення та підписання договорів. Прийняті рішення виконавчого комітету приймались із врахуванням майнових прав та інтересів недієздатних осіб.

Також на опікунській раді були розглянуті питання щодо встановлення опіки над майном недієздатних осіб, які перебувають в психоневрологічних інтернатах та  звільнення від обов’язків опікунів, які недобросовісно виконують свої обов’язки.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Проведення підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3»

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук  відвідав з робочим візитом  КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3», де ознайомився з ходом виконання вимог  наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає …

Новини
Продовження ознайомлення із закладами охорони здоров’я м. Луцька

У рамках  проекту «Рятуємо по-європейськи», начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  ради  Микола Якимчук продовжив ознайомлювати делегацю  з Республіки Польща з роботою комунальних медичних  закладів. Представники делегації  на чолі з старостою Бартошицького повіту Войцехом Прокоцьким відвідали Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,  де ознайомилися з роботою централізованої …

Новини
Налагодження співпраці між закладами охорони здоров’я м. Луцька та м. Бартошице Республіки Польща.

У рамках проекту «Рятуємо по-європейськи», який організований закладами освіти  м. Луцька (координатор  директор КЗ «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького» Олександр Мишковець)  та зі сторони Республіки Польща (директор об’єднання шкіл понад гімназійних №2 імені Елізи Ожешкової м. Бартошице  Варміно – Мазурського воєводства Збігнєв Петшак)  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської  …