Засідання опікунської ради

Новини

Відбулось засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки ( піклування) за головуванням заступника міського голови Олександра Рачкова, начальника управління охорони здоров’я міської ради Миколи Якимчука, заступника начальника департамента соціальної політики Вікторії Клімук, директора територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) м.Луцька, Галини Шатецької, юриста , головного спеціаліста управління охорони здоров’я Луцької міської ради Тетяни Тарасюк.

Член ради, юрист, головний спеціаліст управління охорони здоров’я Тетяна Тарасюк  повідомила, що уравлінням охорони здоров’я Луцької міської ради надаються дві адміністративні послуги, а саме підготовка подань до суду щодо призначення опікунів та піклувальників над недієздатними та обмежено дієздатними громадянами та надання дозволу опікуну від імені недієздатного укладати договори, видавати письмові зобов’язання та відмови від майнових прав.

У 2017 році до управління охорони здоров’я Луцької міської ради через Департамент «Центр надання адміністративних послуг у м. Луцьку» звернувся 15 громадян із заявами про призначення опікунами та піклувальниками.  Управлінням підготовлено та подано до Луцького міськрайонного суду15 заяв.

На кінець 2017 року всього на обліку перебувають 264 недієздатні особи та 20 обмежено дієздатних.

Протягом 2017 року визнано недієздатними – 12 осіб за заявою родичів та призначено 13 опікунів.

Протягом 2017 року 12 недієздатних осіб померли. 5 вибули в інтернатні заклади.

Загалом станом на 23.01.2018 опікунів не призначено – 5 особам, піклувальників – 1особі.

5 недієздатних мають по декілька опікунів.1 обмежено дієздатний має два опікуна.

За поданням управління охорони здоров’я двом особам замінено опікунів.

До Луцького міськрайонного суду подано 15 заяв про призначення опікунів протягом 2017 року. Дві з них знаходяться у провадженні Луцького міськрайонного суду на даний час.

Подано до суду 1 заяву про поновлення цивільної дієздатності особи, яка була  відхилена.

Протягом звітного періоду винесено на розгляд виконавчого комітету 5 проектів рішень про надання дозволу на поміщення недієздатної особи  в психоневрологічний інтернат. Також винесено на розгляд виконавчого комітету 5 проектів рішень про встановлення опіки над майном недієздатних на період їх перебування у психоневрологічному інтернаті.

Протягом 2017 року виконавчим комітетом Луцької міської ради прийнято 5 рішень щодо надання дозволів опікунам від імені недієздатних укладати правочини, які потребують нотаріального посвідчення. Зокрема щодо продажу майна, про надання дозволу на укладення договору про поділ житлового будинку, укладення та підписання договорів. Прийняті рішення виконавчого комітету приймались із врахуванням майнових прав та інтересів недієздатних осіб.

Також на опікунській раді були розглянуті питання щодо встановлення опіки над майном недієздатних осіб, які перебувають в психоневрологічних інтернатах та  звільнення від обов’язків опікунів, які недобросовісно виконують свої обов’язки.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Новини
Форум здоров’я для людей поважного віку

Сьогодні у актовому залі Волинського обласного госпіталю для ветеранів війни за підтримки  Волинської обласної ради,  Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради,  вперше відбувся форум здоров’я для людей поважного віку.    Для роботи у Форумі в якості учасників були запрошені  люди поважного віку 55+ Волинської області та України від …

Новини
Медичний кластер: нова віха реформ

 Про створення медичного кластера, як форми проведення медичної реформи у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня” розповіли: головний лікар КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги” – Ігор Гнетньов, голова громадської організації “Захистимо людину” –  Олександр Слабенко, голова правління членської благодійної організації “Муніципальна лікарняна каса” – Федір Кошель. Перегляд програми за …

Новини
Медична реформа: як обрати лікаря своїй дитині?

Про те як обрати лікаря своїй дитині та підписати декларацію розповіла  – головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лещинська у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня”. Перегляд програми за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Eie9KkcMJYM Управління охорони здоров’я Луцької міської ради