Відремонтували перехід між міською клінічною лікарнею і поліклінікою

Новини

Сьогодні виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук побували у комунальному закладі “Луцька міська клінічна лікарня”. У цьому комунальному закладі постійно ведуться роботи зі створення комфортних умов перебування для пацієнтів та для забезпечення їхньої безпеки. Протягом останніх 15-20 років виконано ремонти майже у всіх відділеннях закладу.

 

У минулому році відремонтовано перехід між адміністративним та лікувальним корпусами, реконструйовано покрівлю овочесховища, виконано поточні ремонти у відділенні гінекології, урології, ортопедії та травматології. Проведено ремонт харчоблоку, відрегульовано гаряче водопостачання та налагоджено вентиляцію.

Уже в цьому році завершено капітальний ремонт переходу між лікувальним корпусом міської лікарні та будівлею ЦПМСД №2: замінено дахове покриття, вікна на енергоощадні, виконано внутрішні ремонтні роботи, відремонтовано сходову клітку. Загальна вартість робіт склала 297,9 тис. грн.

Також виконано ремонт резервного водогону. Резервний ввід води необхідний для забезпечення безперебійного водопостачання закладу. Всі лікувальні та діагностичні процеси тим чи іншим чином пов’язані з водою. Проте є такі ситуації (наприклад, процедура гемодіалізу), коли від наявності проточної води залежить життя пацієнтів. Вартість робіт склала 92 тис. грн.

Головний лікар Лариса Духневич подякувала керівникам міста та депутатам міської ради за можливість проводити ремонти та оновлення лікувальних приміщень. “ Цей аварійний перехід дуже добре відремонтовано. Сподіваюся, ми надалі будемо використовувати його площі в цілях реабілітації людей. Крім того, вдалося зробити довгоочікуваний резервний водогін, який необхідний для безпеки людей. До прикладу, відділення штучної нирки не може працювати при перебоях з водою. Тож було замінено 1600 метрів труб. Діяльність лікарні поділяється на господарський та лікувально-діагностичний процеси, які не можуть існувати один без одного. Дуже хочеться створити для пацієнтів комфортні умови ”, – зазначила вона.

Радник міського голови Ігор Поліщук розповів: “Ми сьогодні побачили, що зроблено капітальний ремонт переходу між лікарнею і поліклінікою, який був в аварійному стані. Укріплено міжвіконня, замінено вікна, по-новому зроблено стелю, підлогу. Це ще один крок, щоб лікарня була комфортною. Також були у підвалі, де бачили кілометри труб, які зношуються, потребують заміни, щоб якісно надавати медичні послуги. Це величезне господарство, яке потребує підтримки. Тож нещодавно було відремонтовано резервний водогін, це важлива інженерна споруда, особливо для відділення гемодіалізу. У лікарні є багато потреб, яких на перший погляд не видно, але вони потребують фінансування з міського бюджету. Поступово міська влада і адміністрація лікарні вирішують проблеми, щоб наблизити якість медичної допомоги міської лікарні до європейських стандартів”. Ігор Поліщук акцентував, що потрібно буде виділити з міського бюджету 2,8 млн грн для нових ліфтів та треба купити новий ренгенапарат, який ще радянського зразка, зношений. А ще потребує ремонту бактеріологічна лабораторія, на це вже передбачені кошти у міському бюджеті.

  

Новини
Форум здоров’я для людей поважного віку

Сьогодні у актовому залі Волинського обласного госпіталю для ветеранів війни за підтримки  Волинської обласної ради,  Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради,  вперше відбувся форум здоров’я для людей поважного віку.    Для роботи у Форумі в якості учасників були запрошені  люди поважного віку 55+ Волинської області та України від …

Новини
Медичний кластер: нова віха реформ

 Про створення медичного кластера, як форми проведення медичної реформи у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня” розповіли: головний лікар КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги” – Ігор Гнетньов, голова громадської організації “Захистимо людину” –  Олександр Слабенко, голова правління членської благодійної організації “Муніципальна лікарняна каса” – Федір Кошель. Перегляд програми за …

Новини
Медична реформа: як обрати лікаря своїй дитині?

Про те як обрати лікаря своїй дитині та підписати декларацію розповіла  – головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лещинська у студії ТРК Аверс в програмі “Тема дня”. Перегляд програми за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Eie9KkcMJYM Управління охорони здоров’я Луцької міської ради