Амбулаторія №5 по вулиці Гордіюка, 39 активно працює для мешканців мікрорайону

Новини

Розпочала повноцінну роботу нещодавно відкрита після капітального ремонту амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» за адресою: вул. Гордіюк, 39, що є черговим кроком міської влади щодо розвитку мережі амбулаторій та покращує доступ громадян до первинної медичної допомоги.  У ній працюють п’ять лікарів з яких  один І кваліфікаційної категорії, один ІІ, три лікарі – спеціалісти, виконуюча обов’язки завідувачки амбулаторією загальної практики сімейної медицини ,  виконуюча обов’язки старшої сестри медичної , чотири медичні сестри та дві молодші медичні сестри.

Згідно доказової медицини до 80% пацієнтів починають і закінчують лікування у лікаря загальної практики. Лікар загальної практики – сімейний лікар спостерігає всіх членів сім’ї.

Сімейний лікар відіграє основну роль в проведенні санітарно-освітньої роботи, профілактичних оглядах, з метою раннього виявлення захворювань у пацієнтів, оздоровлення їх та диспансеризації. Таким чином, будуть направлені знання, зусилля на зниження захворюваності серцево-судинної системи, онкологічних захворювань та наслідків травматизму пацієнтів. Очікуваний результат реформи – досягти тривалості життя населення рівня розвинутих Європейських країн та покращення якості життя.

З організацією  роботи амбулаторії ознайомився начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук.  Заступник головного лікаря з медичного  обслуговування населення центру Віктор Пахарчук та завідувачка амбулаторією Наталія Максимюк проінформували  про проведені організаційні заходи.

Прийом в амбулаторії  здійснюється щоденно з 8.00  до 19.00 години , у суботу з 8.00 до 15.00 години, неділя – вихідний день.

В амбулаторії  надається медична допомога першого рівня в повному об’ємі згідно чинного протоколу,  проводяться лабораторні та ЕКГ-обстеження, здійснюється  забір крові для  біохімічного та загального аналізів,   глюкометром у пацієнтів при необхідності  вимірюється рівень глюкози  крові,  проводяться інгаляції небулайзером.

Працює денний стаціонар.

Крім того  Микола Якимчук  ознайомився з ходом ремонтних робіт частини приміщень на вулиці Гордіюк, 39,  де планується розміщення  пункту базування бригад КЗ «Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф», що дасть можливість пришвидшити надання цього виду медичної допомоги.

 

      

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради.

Новини
Тема дня “Зимовий травматизм”

Травма під час ожеледі – найбільш поширена причина звернення до травмпункту взимку. Під час перепадів температури і замерзання підталого снігу на тротуарах звернення до травматологів  зростає в десятки разів. Про те, як себе вести, щоб не отримати травму в ожеледь та як працюють комунальні служби міста, в прямому ефірі Волинського …

Новини
15 лютого – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ онкохворої дитини

Слова «онкологія» і «рак» у кожного з нас викликають якщо не жах, то почуття приреченості, безнадійності. Словосполучення «дитячий рак» важко вкладається в свідомість. Боротьба за життя онкохворої дитини – це війна, війна жорстока і нещадна, перемога в цій війні – врятоване життя. Онкологія – хвороба підступна, вона підкрадається непомітно і …

Новини
Інформаційний семінар “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”для людей з інвалідністю

14 лютого  за сприяння Волинської обласної благодійної організації стомованих інвалідів”АСТОМ-ВОЛИНЬ”, начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчука Миколи Арсентійовича, його заступника Глухманюка Віктора Миколайовича проведено інформаційний семінар для людей з інвалідністю “Про набуття чинності Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”. Захід відбувся у  бібліотеці філії 10, …