Завершення ремонту відділення загальної хірургії

Новини

Сьогодні  комунальний заклад “Луцька міська клінічна лікарня” відівідали секретар міської ради Григорій Пустовіт, радник голови міської ради Ігор Поліщук, начальник управління охорони Луцької міської ради Микола Якимчук. Метою відівідування закладу став огляд завершених ремонтних робіт у відділенні загальної хірургії.

У комунальному закладі «Луцька міська клінічна лікарня» постійно ведуться роботи з створення комфортних умов перебування, забезпечення їхньої безпеки для пацієнтів та персоналу. Протягом останніх років виконано ремонти майже у всіх відділеннях закладу.

У минулому році відремонтовано перехід між адміністративним та лікувальним корпусами, відремонтовано покрівлю овочесховища, виконано поточні ремонти у відділенні гінекології, урології, ортопедії та травматології. Проведено ремонти харчоблоку, ліфта, відрегульовано гаряче водопостачання та налагоджено вентиляцію. Ведеться ремонт переходу між стаціонаром та поліклінікою: замінено дахове покриття, вікна.

У відділенні загальної хірургії замінено електропроводку, виконано ремонт підлоги з заміною покриття, ремонт стін та стелі у коридорах,  кабінетах та  санітарних кімнатах. Замінено усі двері та вікна на енергоощадні.

У відділенні 50 ліжок хірургічного профілю. Щорічно лікується близько 1200 пацієнтів хірургічного профілю, виконується 850-900 оперативних втручань.  Виконуються операції на шлунку та дванадцятипалій кишці, на печінці, жовчному міхурі, печінкових протоках, підшлунковій залозі, судинах, органах грудної клітки, кістково-м’язевій системі, шкірі, підшкірній клітковині. Впроваджено лазерну коагуляцію при варикозній хворобі та інших захворюваннях (проктологічна група, доброякісні утвори, гнійна хірургія). Широко проводиться алогерніопластика з допомогою синтетичних протезів на сучасному рівні.

На базі відділення функціонує міський центр ендокринної хірургії. Проводяться діагностичні пункції утворів щитоподібної залози, склерозування кіст, виконуються тіреоїдектомії. Освоєно екстрафасціальну тіреоїдектомію з візуалізацією поворотних гортанних нервів та прищитоподібних залоз. В центрі постійно лікується значна кількість хворих з ускладненнями цукрового діабету, особливо з діабетичними агіопатіями, синдромом ступні діабетика. Ця група хворих щорічно зростає. Вони потребують затратного, тривалого і неодноразового стаціонарного лікування щорічно.

На базі відділення проводяться курси антрабічної вакцинації постраждалих від укусів тварин. Останніми роками кількість їх зростає. Кошти на закупівлю вакцин від сказу виділені міським бюджетом, забезпечення 100% – вакцини є в наявності в повному об’ємі.

У відділенні широко застосовуються малоінвазивні методи діагностики та лікування хірургічних хворих. Ці методики потребують постійного оновлення дороговартісного обладнання.

Під час візиту також були оглянуті відділення судинної хірургії, ортопедії та травматології, опіковий центр від оргентної хірургії.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради.

Новини
Установча зустріч з підтримки місцевих команд до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці

06.03.2018 у м. Киїєві відбулася установча зустріч  з підтримки місцевих команд в рамках підготовки до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці. Організатори зустрічі  Міністерство охорони здоров’я спільно з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», Deloitte Consulting LLP. Участь у зустрічі взяли заступник начальника …

Новини
Участь у селекторній нараді щодо стану виконання урядової програми “Доступні ліки”

     6 березня 2018 року під керівництвом Віце – прем’єр – міністра України Павла Розенка відбулася селекторна нарада, щодо стану забезпечення Урядової програми «Доступні ліки» та стану проведення вакцинації населення. У нараді прийняли участь в.о. повноважень міського голови Григорій Пустовіт та начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук. …

Новини
Як впроваджується медична реформа, розмова із заступником міністра охорони здоров’я Павлом Ковтонюком.

Реформа медицини не буде швидкою. Або зміниться вся країна, або ніхто Перегляд за посиланням: https://gazeta.ua/articles/politics/_reforma-medicini-ne-bude-shvidkoyu-abo-zminitsya-vsya-krayina-abo-nihto/823786