Завершення ремонту відділення загальної хірургії

Новини

Сьогодні  комунальний заклад “Луцька міська клінічна лікарня” відівідали секретар міської ради Григорій Пустовіт, радник голови міської ради Ігор Поліщук, начальник управління охорони Луцької міської ради Микола Якимчук. Метою відівідування закладу став огляд завершених ремонтних робіт у відділенні загальної хірургії.

У комунальному закладі «Луцька міська клінічна лікарня» постійно ведуться роботи з створення комфортних умов перебування, забезпечення їхньої безпеки для пацієнтів та персоналу. Протягом останніх років виконано ремонти майже у всіх відділеннях закладу.

У минулому році відремонтовано перехід між адміністративним та лікувальним корпусами, відремонтовано покрівлю овочесховища, виконано поточні ремонти у відділенні гінекології, урології, ортопедії та травматології. Проведено ремонти харчоблоку, ліфта, відрегульовано гаряче водопостачання та налагоджено вентиляцію. Ведеться ремонт переходу між стаціонаром та поліклінікою: замінено дахове покриття, вікна.

У відділенні загальної хірургії замінено електропроводку, виконано ремонт підлоги з заміною покриття, ремонт стін та стелі у коридорах,  кабінетах та  санітарних кімнатах. Замінено усі двері та вікна на енергоощадні.

У відділенні 50 ліжок хірургічного профілю. Щорічно лікується близько 1200 пацієнтів хірургічного профілю, виконується 850-900 оперативних втручань.  Виконуються операції на шлунку та дванадцятипалій кишці, на печінці, жовчному міхурі, печінкових протоках, підшлунковій залозі, судинах, органах грудної клітки, кістково-м’язевій системі, шкірі, підшкірній клітковині. Впроваджено лазерну коагуляцію при варикозній хворобі та інших захворюваннях (проктологічна група, доброякісні утвори, гнійна хірургія). Широко проводиться алогерніопластика з допомогою синтетичних протезів на сучасному рівні.

На базі відділення функціонує міський центр ендокринної хірургії. Проводяться діагностичні пункції утворів щитоподібної залози, склерозування кіст, виконуються тіреоїдектомії. Освоєно екстрафасціальну тіреоїдектомію з візуалізацією поворотних гортанних нервів та прищитоподібних залоз. В центрі постійно лікується значна кількість хворих з ускладненнями цукрового діабету, особливо з діабетичними агіопатіями, синдромом ступні діабетика. Ця група хворих щорічно зростає. Вони потребують затратного, тривалого і неодноразового стаціонарного лікування щорічно.

На базі відділення проводяться курси антрабічної вакцинації постраждалих від укусів тварин. Останніми роками кількість їх зростає. Кошти на закупівлю вакцин від сказу виділені міським бюджетом, забезпечення 100% – вакцини є в наявності в повному об’ємі.

У відділенні широко застосовуються малоінвазивні методи діагностики та лікування хірургічних хворих. Ці методики потребують постійного оновлення дороговартісного обладнання.

Під час візиту також були оглянуті відділення судинної хірургії, ортопедії та травматології, опіковий центр від оргентної хірургії.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради.

Новини
Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем. Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині. Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані …

Новини
Про проведення кампанії ” Лікар для кожної сім’ї “

Доручення голови державної адміністрації: 201807091010324911220 (2)

Новини
Відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №3 КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №1»

Сьогодні відбулося відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №3 КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №1» після капітального ремонту у мікрорайоні Вересневе. Завдяки облаштуванню приміщення близько 5 тисяч мешканців мікрорайону та мешканці прилеглих вулиць отримуватимуть якісну та доступну медичну допомогу. Оглянути роботу оновленого приміщення амбулаторії прибули виконувач повноважень міського голови, секретар …