Завершення капітального ремонту другого поверху КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3» на вулиці Стефаника,3.

Новини

Сьогодні комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» відвідали  секретар міської ради Григорій Пустовіт, радник голови міської ради Ігор Поліщук, начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук. Метою відвідування  закладу стала перевірка стану проведення ремонтних робіт.

В 2017 році управлінню капітального будівництва Луцької міської ради були виділені кошти на проведення капітального ремонту половини коридору другого поверху  КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» у сумі 200 тис. грн.

Заклад був зданий в експлуатацію в кінці 80-х років минулого століття і до теперішнього часу суттєвих ремонтних робіт у ньому не виконувалось. Тому, для належного перебування пацієнтів і лікарів в закладі необхідно було виконати капітальні ремонти. Це покращить настрій під час незначного очікування прийому пацієнтам. А лікарям поліпшить умови перебування на робочому місці, що в свою чергу призведе до підвищення якості надання медичної допомоги. Як відомо, у лікувальному закладі й стіни лікують…

Замовником робіт було управління капітального будівництва Луцької міської ради, яке  уклало відповідний договір із підрядником – ТзОВ «Волинь-комплект». Протягом червня-серпня 2017 року були виконані ремонтні роботи частини коридору і туалетів другого поверху закладу. Напередодні Дня Незалежності України ця частина ремонтних робіт була завершена. На цій презентації радник міського голови Поліщук І.І. запевнив, що будуть виділені відповідні бюджетні кошти для повного завершення ремонту другого поверху. У листопаді-грудні 2017 року той же підрядник  (ТзОВ «Волинь-комплект») на належному рівні виконав ремонтні роботи на суму 200 тис. грн.

Напрямок щодо ремонтних робіт місць загального користування в КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3» буде продовжено і в 2018 році, адже для цього є потреба і, головне, у бюджеті міста вже виділені кошти на ці цілі в обсязі 200 тис. грн. 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

 

Новини
Відеоселекторна нарада Міністерства охорони здоров’я України

Сьогодні в зала засідань управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації під головуванням заступника міністра охорони здоров’я України Ольги Стефанишиної відбулася відеоселекторна нарада Міністерства охорони здоров’я. В нараді  взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Валерій  Руцький, головний спеціаліст педіатрії управління охорони здоров’я Волинської обласної державної …

Новини
Надання медичної допомоги потерпілим внаслідок катастрофи на ЧАЕС

На засіданні виконавого комітету Луцької міської ради начальник управління охорони здоров’я  Микола Якимчук  проінформував про стан надання медичної допомоги  потерпілим внаслідок катастрофи на ЧАЕС. Надання медичної допомоги потерпілим здійснюється у відповідності до чинних нормативних вимог, протоколів та стандартів вказав Микола Якимчук. Всі потерпілі внесені в Державний національний реєстр в Центрі …

Новини
Проведення підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3»

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук  відвідав з робочим візитом  КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3», де ознайомився з ходом виконання вимог  наказу МОЗ України від 19.03.2018 №503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає …