Відкриття амбулаторії загальної практики–сімейної медицини №5

Новини

27 грудня 2017 року відбулося офіційне відкриття амбулаторії загальної практики–сімейної медицини №5 КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» за адресою: м.Луцьк, вул.Гордіюк,39.

У відкритті участь взяли радник міського голови Поліщук Ігор Ігорович, депутат обласної ради Рубльов Вячеслав Володимирович, депутати міської ради Козюра Андрій Григорович, Козлюк Олександр Євгенович, Шостак Майя Вікторівна, начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної адміністрації Ващенюк Ігор Степанович, начальник управління капітального будівництва Карабан Леонід Васильович ,  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчук Микола Арсентійович, головний лікар КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2 Кравчук Ганна Іванівна .

Реформа галузі охорони здоров’я у місті Луцьку проводиться задля того, щоб покращити якість та доступність медичної допомоги для людей. Мешканці мікрорайонів повинні у комфортних умовах отримувати первинну медичну допомог у сімейного лікаря у межах пішохідної доступності.

Жителі мікрорайону, що проживають на вул. Гордіюк, вул. Кравчука, вул. Федорова, вул. Конякіна, пр. Соборності, неодноразово зверталися до міської влади щодо відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини у їх мікрорайоні. Влада міста відреагувала вчасно. Для забезпечення їх потреб у якісних медичних послугах було вивільнено приміщення для амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №5 КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» на вул. Гордіюк, 39.

Відбулися громадські слухання щодо реконструкції приміщення аптеки №133 під амбулаторію загальної практики–сімейної медицини і мешканці кварталу підтримали даний проект.

У 2017 році за кошти міського бюджету виготовлена і пройшла експертизу проектно-кошторисна документація та виділено кошти для проведення капітальної реконструкції приміщення під амбулаторію загальної практики – сімейної медицини на  суму – 2364 тис. грн.

Кошти освоєно через управління капітального будівництва міської ради, виконавець робіт ПП «Ефект».

Для оснащення амбулаторії, згідно табеля оснащення, сесією міської ради було додатково виділено 531,5 тис. грн.

В амбулаторії працюватимуть 6 лікарів загальної практики–сімейних лікарів та сестри медичні загальної практики–сімейної медицини. В амбулаторії ЗПСМ №5 надаватимуть первинну медичну допомогу 12 тис. мешканцям мікрорайону.

Прийом в амбулаторії буде здійснюватися з 8.00 години до 19.00 години щоденно, в суботу з 9.00 години до 15.00 години, неділя – вихідний день. Контактний телефон для довідок: 715 060.

Консультації лікарів-спеціалістів буде проводитись на базі комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2”.  З цією метою працівники амбулаторії будуть здійснювати попередній запис пацієнтів на прийом.

В амбулаторії буде надаватися медична допомога в повному обсязі першого рівня: проводитися лабораторні та ЕКГ-обстеження, проведення маніпуляцій (внутрівенних, внутрім’язевих, підшкірних), проведення інгаляцій, електрофорезу та інших фізіотерапевтичних процедур. Будуть виконуватись призначення лікарів-спеціалістів та рекомендації після перебування пацієнта у стаціонарі та денному стаціонарі.

Згідно доказової медицини до 80% пацієнтів починають і закінчують лікування у лікаря загальної практики. Лікар загальної практики – сімейний лікар спостерігає всіх членів сім’ї.

Сімейний лікар відіграє основну роль в проведенні санітарно-освітньої роботи, профілактичних оглядах, з метою раннього виявлення захворювань у пацієнтів, оздоровлення їх та диспансеризації. Таким чином, будуть направлені знання, зусилля на зниження захворюваності серцево-судинної системи, онкологічних захворювань та наслідків травматизму пацієнтів. Очікуваний результат реформи – досягти тривалості життя населення рівня розвинутих Європейських країн та покращення якості життя.

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

 

 

Новини
Реалізація урядової програми «Доступні ліки»

У місті продовжується реалізація урядової програми «Доступні ліки». За програмою “Доступні ліки” держава у 2017 році відшкодувала 3515,6 тис. грн. вартість призначених лікарем препаратів від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету ІІ типу, що позитивно вплинула на зменшення рівня захворюваності та  ускладнень вищевказаних категорій хвороб. На реалізацію даної програми …

Новини
Амбулаторія №5 по вулиці Гордіюка, 39 активно працює для мешканців мікрорайону

Розпочала повноцінну роботу нещодавно відкрита після капітального ремонту амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» за адресою: вул. Гордіюк, 39, що є черговим кроком міської влади щодо розвитку мережі амбулаторій та покращує доступ громадян до первинної медичної допомоги.  У ній працюють п’ять лікарів з …

Новини
Реалізація пільг для учасників АТО та хворих за життєво необхідними показами м.Луцька

На  виконання рішення Луцької міської ради  від 22.12.2017 № 36/2 «Про бюджет міста Луцька на 2018 рік» управлінням охорони здоров’я Луцької міської ради підготовлені накази щодо реалізації заходів  Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, бійців – добровольців, які брали або на даний час беруть участь в антитерористичній операції на Сході …