Відкриття амбулаторії загальної практики–сімейної медицини №5

Новини

27 грудня 2017 року відбулося офіційне відкриття амбулаторії загальної практики–сімейної медицини №5 КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» за адресою: м.Луцьк, вул.Гордіюк,39.

У відкритті участь взяли радник міського голови Поліщук Ігор Ігорович, депутат обласної ради Рубльов Вячеслав Володимирович, депутати міської ради Козюра Андрій Григорович, Козлюк Олександр Євгенович, Шостак Майя Вікторівна, начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної адміністрації Ващенюк Ігор Степанович, начальник управління капітального будівництва Карабан Леонід Васильович ,  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчук Микола Арсентійович, головний лікар КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2 Кравчук Ганна Іванівна .

Реформа галузі охорони здоров’я у місті Луцьку проводиться задля того, щоб покращити якість та доступність медичної допомоги для людей. Мешканці мікрорайонів повинні у комфортних умовах отримувати первинну медичну допомог у сімейного лікаря у межах пішохідної доступності.

Жителі мікрорайону, що проживають на вул. Гордіюк, вул. Кравчука, вул. Федорова, вул. Конякіна, пр. Соборності, неодноразово зверталися до міської влади щодо відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини у їх мікрорайоні. Влада міста відреагувала вчасно. Для забезпечення їх потреб у якісних медичних послугах було вивільнено приміщення для амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №5 КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» на вул. Гордіюк, 39.

Відбулися громадські слухання щодо реконструкції приміщення аптеки №133 під амбулаторію загальної практики–сімейної медицини і мешканці кварталу підтримали даний проект.

У 2017 році за кошти міського бюджету виготовлена і пройшла експертизу проектно-кошторисна документація та виділено кошти для проведення капітальної реконструкції приміщення під амбулаторію загальної практики – сімейної медицини на  суму – 2364 тис. грн.

Кошти освоєно через управління капітального будівництва міської ради, виконавець робіт ПП «Ефект».

Для оснащення амбулаторії, згідно табеля оснащення, сесією міської ради було додатково виділено 531,5 тис. грн.

В амбулаторії працюватимуть 6 лікарів загальної практики–сімейних лікарів та сестри медичні загальної практики–сімейної медицини. В амбулаторії ЗПСМ №5 надаватимуть первинну медичну допомогу 12 тис. мешканцям мікрорайону.

Прийом в амбулаторії буде здійснюватися з 8.00 години до 19.00 години щоденно, в суботу з 9.00 години до 15.00 години, неділя – вихідний день. Контактний телефон для довідок: 715 060.

Консультації лікарів-спеціалістів буде проводитись на базі комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2”.  З цією метою працівники амбулаторії будуть здійснювати попередній запис пацієнтів на прийом.

В амбулаторії буде надаватися медична допомога в повному обсязі першого рівня: проводитися лабораторні та ЕКГ-обстеження, проведення маніпуляцій (внутрівенних, внутрім’язевих, підшкірних), проведення інгаляцій, електрофорезу та інших фізіотерапевтичних процедур. Будуть виконуватись призначення лікарів-спеціалістів та рекомендації після перебування пацієнта у стаціонарі та денному стаціонарі.

Згідно доказової медицини до 80% пацієнтів починають і закінчують лікування у лікаря загальної практики. Лікар загальної практики – сімейний лікар спостерігає всіх членів сім’ї.

Сімейний лікар відіграє основну роль в проведенні санітарно-освітньої роботи, профілактичних оглядах, з метою раннього виявлення захворювань у пацієнтів, оздоровлення їх та диспансеризації. Таким чином, будуть направлені знання, зусилля на зниження захворюваності серцево-судинної системи, онкологічних захворювань та наслідків травматизму пацієнтів. Очікуваний результат реформи – досягти тривалості життя населення рівня розвинутих Європейських країн та покращення якості життя.

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради

 

 

Новини
Прес-конференція в УОЗ ОДА по підписанню декларацій

Сьогодні  в залі засідань   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації відбулася  прес-конференція щодо підписної кампанії  в центрах первинної медико санітарної допомоги,  яку організував  Волинський відокремлений підрозділ Установи Центр розвитку місцевого самоврядування. Участь в конференції  взяли  начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук, головний спеціаліст з терапії Микола …

Новини
Чергова зустріч робочої групи з паліативної допомоги

Сьогодні  в актовому залі  КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» відбулася  робоча зустріч з обговорення розвитку паліативної допомоги в м. Луцьку в якій взяли участь представники закладів первинної медико-санітарної допомоги. З вступним словом до присутніх звернулася завідувачка інформаційно-аналітичним відділом при управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради Тетяна Князькова, де розповіла про …

Новини
19 травня Всесвітній день сімейного лікаря

Сімейний лікар – це комплексний постійний нагляд та турбота за Вашим станом здоров’я. Це людина, яка день за днем буде допомагати Вам та Вашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги. Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє …